Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az exem ehhez mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az exem ehhez mit szólna?

Figyelt kérdés

Normalis valaszokat kernek. Köszönöm.


Először is, a szakitasunk ősszel volt, tavaly...de egymast nem tudju elfeledni. Azaz én őt nem, de o is ujonnan erdeklodik irantam. Likolja a kepemet, az utcankba jarkal esténként. Írt multkor mikor be volt rugva..

Osszel o sulit valtott, most én fogok, de en kolis leszek...

O ugy állt szakítás utan az egeszhez, hogy az ex gaz, de mar mitha megvaltozott volna a véleménye.

Januarba még egyszer o otletebol eljott, akkor is mondta hogy szeret, de nem johetunk ossze....nem ertettem az okat...most sem... Volt oka haragudni ram, de nekem sokkal tobb rosszat tett.

Volt mikor kérte, hogx nézzek ki az ablakon, es egy masik lánnyal sétált.

De mostanaba ugy latszik, hogy szeret...


Es arra gondoltam, hogy elhivom valahova. A varos szélére, egy jo kis helyre, es csinalok neki sütit, meglepem valahogy. Hatha meglagyul a szíve. Randi lenne akarata nélkül...tudom hogy szereti a sütiket.. mostanaba ugy erzem h hianyol, es ezt mindig érzem rajta. Erdekes, de ha latom akkor remeges is elfog, es ujonnan dadogok is, mint aki most tanul beszelni. emellett tudom, azaz érzem, hogyha a kozelemben van, vagy látom, hogy mit érez még irantam.

Szerintem banja és még szeret. Tehát szerintetek őrültség lenne ez a piknikes otlet?



2017. júl. 21. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez a piknikes dolog. Legalább (remélem) szép emlék lesz. A lényeg, hogy szépen elmúljon.

Hát, ezek a dolgok... Nosztalgiám lett. Nem. Nem érdemes neki még egy esélyt adni. Nem muszáj rám hallgatnod, de véleményt kértél.

Ne engedd, hogy lenyomjon a föld alá egy ilyen. Békülj ki vele, de (szerintem) semmi több. Lesz egy fiú, aki tízszeresen hűséges lesz hozzád. Meg persze a tisztelet.

De az ilyen nem fog változni. Vagy csak még gyerek.

2017. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát... ez a nézz ki az ablakon dolog elég kegyetlen volt. Szerintem játszik veled, mert látja hogy még érdekel... bocsi, ebből nekem ennyi jött le.
2017. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat!
2017. júl. 22. 15:34
 4/4 anonim válasza:

Szia!bocsi hogy későn írok de szerintem jó ötlet.

De az tényleg kegyetlen volt amikor az ablakon kinéztél.Szerintem ez a te döntésed de ha megbánta az a hapsi akkor menj el vele.

De ha tényleg biztos vagy benne hogy megbánta.

De ha megbánta szerintem akk menj el vele.

2017. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!