Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyembe?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval télen volt egy évfolyamtársam aki nagyon tetszett, ráírtam fb-n, de lekoptatott

Azóta nem beszéltünk, viszont most rámírt, nem tudtam az egészet hova tenni, mondta, hogy már megváltozott a helyzet, és szeretne velem megismerkedni és, hogy szeretne kapcsolatot

Mondtam neki, hogy majd holnap beszéljünk

Te mit tennétek a helyembe? Tanácstalan vagyok :(



2017. júl. 22. 23:58
 1/5 mcrgt2 ***** válasza:
86%
Hát ha érzel még valamit iránta akkor probáld meg de ha nem érzel semmit akkor kár lenne eröltetni csak miatta
2017. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
megdugnám és dobnám annyit mondva hogy már változott a helyzet már csaK erre kellesz.
2017. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló, jó a szamár is!?
2017. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké értem, köszi a válaszokat
2017. júl. 23. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet volt más csaj a kilátásban, lekoptatott, mert nem akart téged is fűzni mellette, szerintem ez egyenes dolog.

Próbáld meg, csak a bugyira vigyázz, :)

2017. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!