Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapja szakított velem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja szakított velem az exem, azt írta hiányol, és nem tudja azt mondani hogy nem szeret aztán megkérdeztem mit akar mégis erra azt kaptam hogy semmit. Aztán bunkón azt írta hogy "jajj biztosan érzelmi kitörés. " Mit kéne tennem? L/15

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 13:53
 1/6 anonim válasza:
13%
15 évesen ezt csinálod? anyádék tudják ezt? Az ártatlanságod megvan még? Mi a neved? Kérlek írd le, feltétlen szólni kell a szüleidnek. Szerintem nagyon rossz úton jársz. Kábítószer? Ezt úgy is letagadnád..
2017. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tojj a fejére. Nem érdemel többet egy ilyen kis játszadozós bunkó.
2017. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legcélszerűbb, amit tehetsz:

megnyomod a vele kapcsolatos "Letilt" gombot!

2017. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Rohogj az arcaba
2017. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Marmint amikor szepeket mond
2017. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Játszik az érzéseiddel. Talonban akar tartani, ahonnan bármikor előrángathat és vissza is tehet. Ne legyél már a játékszere!
2017. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!