Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek 15 éves tomboy csajjal?

Figyelt kérdés

LESZBIKUS KATEGÓRIA!

Azért írtam ki a kérdést mert eddig akikkel beszéltem lányok soha nem írtak vissza miután rákérdeztek a koromra...



2017. júl. 24. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én igen :)

16/L

2017. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Atya ég, most néztem meg, mi ez. Újfajta deviáns példány. Ez már benne van az LMBTQABCDEFGHIJKLMNUXYZ-ben?
2017. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
ňňLESZBIKUS KATEGÓRIA! xDDDDD Ez a hét vicce. ,,kategória" Na a viccet férre téve :D Miért vagy leszbikus szerintem zúgj bele 1 pasiba, mert így cikizni is fognak iskolában meg ha kiderül tönkre tesznek utcán nézni fognak rád. Ja és 1 lánynak fiú való. Engem MELEGNEK hívtak pedig csajba vok szerelmes. Tudod mit csináltam tojtam rá és bunyó lett. És még miért ne legyen leszbikus: Anem lesz gyereked vagyis unokád stb generáció - Csak jót akarok. 14/F
2017. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem döntés kérdése :DD Egy leszbikus nem eldönti, hogy a lányokhoz vonzódik. Egyszerűen csak ilyen ember. És ez ugyanúgy normális. Amilyen normálisnak érzi valaki magát heteronak, ugyanannyira elfogadónak kéne lenni a melegekkel. Ez nem olyan, mint hülyének lenni... Azon lehet változtatni.
2017. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 ez amit írtál, olyan, mintha neked azt mondanák zúgj bele egy pasiba. Na ugye, hogy nem menne xD

Ez nem döntés kérdése, de legalább olyan normális dolog, mintha hetero lenne.

És képzeld, sok hetero pár se szeretne gyereket.

Amúgy meg hiába akarsz "segíteni", senki nem kért ilyet tőled.

2017. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

csak azért vagy leszbi, mert még nem láttál engem, ennyi nem több.

Amúgy nagyrészt inget viselő sapkás lányokat találtam, akin jól áll a stílus az szexi női és férfi szemmel is..

NEm hetero nőket megtérítő férfi.

2017. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Sajnálom, hogy ennyi gyökér válasz jött eddig, legközelebb tényleg rakd a "leszbikus" kategóriába a kérdést, ott nagyobb eséllyel kapsz (normális) választ.

Én amúgy igen, összejönnék. Bár attól is függ, hogy mit értesz "tomboy" alatt; ha valaki nagyon férfias, belsőleg is, az már általában nem jön be.

17/L :)

2017. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok leszbikus, de nekem tetszik azoknak a tomboyoknak a külseje, akikkel eddig találkoztam. Szóval, ha leszbikus lennék, akkor igen, hogyha csak a külsőt nézzük. (Egyébként bocsi, ha nem kérted a válaszom, csak nem tudtam, hogy érdekel-e)
2017. júl. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Igen :)
2017. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
17 vagyok, de amennyire egyedül, simán.
2017. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!