Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem Facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem Facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés előzményei: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Először is szeretném leszögezni, hogy tudom, nagyon gáz a Facebookon ismerkedni, és nem is ez a célom, de mivel nincs suli, így nem nagyon találkozunk, és valószínűleg nem is nagyon fogunk, mivel ő most végzett (érettségi), és ha nem jön vissza a suliba technikum osztályba (amire igen kicsi az esély), akkor nem nagyon fogunk találkozni, max "véleltlenül" összefutni... Ahogy az előző kérdéseben írtam: "Ja, azt meg elefelejtettem leírni a kérdésbe, hogy amint elkezdtem követni, rögtön eltűntek a volt (?) barátjával készült képek, de nem csak Instagramról, hanem még Facebookoról is." Ez nem azt jelentheti, hogy ő is szeretné, hogy bejelöljem, de ő nem mer "kezdeményezni"? Ne nézettek hülyének, lehet, hogy bebeszélem magamnak, de már nem tudom mihez kezdjek :D :D

Még nem "közeledtek" így felém a lányok, ezáltal nincs nagyon tapasztalatom e téren..


Kérelek normális válaszokat adjatok, és a trollok, kerüljék a válaszadást, ha lehet :)

Az értelmeseknek előre is köszi!


Pacsi! :) :D 👊 🤝



2017. júl. 24. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már rég be kellett volna!:) Sok sikert kívánok neked nagy eséllyel már nincs együtt senkivel szóval hajrá!:)
2017. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok nektek! Ennyitkell és nyugodtan ismerjed meg virtuálisan mindenhogy de élőbe derül ki az igazság hogy milyen igazából. Ez a te játékod hajrá!
2017. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! :)
2017. júl. 24. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne
2017. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a #4-nek igaza lett. Bejelöltem, visszajelölt, ráírtam, látta, de válaszra sem méltatott. Kitörölte az üzit.. :/ :( Most ezt nem tudom mire vélni, de majd lesz valahogy :/
2017. aug. 15. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult végülis?:D
2021. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!