Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó lány ideálnak? Mármint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lány ideálnak? Mármint fiú szemmel nézve.

Figyelt kérdés

Bocsi a rossz megfogalmazásért.


Külső: kék szem, szőkésbarna egyenes haj. Ducibb testalkat.


Belső: makacs, nagyon tud szeretni, kedves, aranyos, elég sokszor bizonytalan a dolgában, nem tud könnyen bízni. Szeret rajzolni, fényképezni, biciklizni, zenét hallgatni, a zenék közül szinte mindent meg hallgat de jobban, rock és rapp. Kedvenc tantárgya a történelem, művészetek és testnevelés.

Szeret könyvet olvasni. Mindig mosolyog és jókedvű ha nincs egyedül.

Alltalában izgulós fajta. És mindig hosszútávra tervez.

Kapcsolat teremtési céllal ne irjatok, csak akkor ha valaki barátkozni akar.

Ez a lány én vagyok csak így könnyebb volt leírni.

16L


2017. júl. 24. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van elég kitartásod, hogy elérd a magasságodnak megfelelően az ideális tömeged, akkor számomra oké.
2017. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat küzdöttem érte és elértem, szal nem a semmire van ilyen igényem egy lánytól. A kitartás egyébként is egy fontos tulajdonság számomra.
2017. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ez jó lány ideálnak fiú szemmel nézve?

Kapcsolat teremtési céllal ne írjatok." xDDD

2017. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van kitartásom. Viszont mostanában történtek dolgok ami miatt nem is tudok enni. Szinte csak sírok és tudod leakarok fogyni de igy hogy nem eszek mert egyszerűen nem megy nincs energiám, na meg szédülni is sokat szédülök ezért nem járol biciklizni. Pedog azt tényleg sokat szoktam. És ja, most majd probálok tenni magamért de hogy összejön, e azt nem tudom.


3as

hát most nahh. Megesik az ilyen szöveg is:D

2017. júl. 24. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, ez így önmagában nagyon szimpatikus, de meg kell valakit ismerni ahhoz hogy tényleg lehessen róla véleménye az embernek... nekem ami mindenképp tetszik benned, és elég ritka mostanság, hogy tudsz helyesen írni (sokat elmond az emberről), meg hogy a hobbijaid nagy részét én is szeretem (sőt, borzasztó rapszövegeket is szoktam írni amik mások szerint kevésbé borzasztóak) :)

20f

2017. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!