Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem párom ....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem párom . Lassan fél éve vagyunk együtt de megcsaltam a testverevel akivel amugy nagyon jo viszonyban vannak . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ittas allapotban tortent az eset,de nem fekudtunk le.Rettegek a kovetkezmenyektol eppen ezert nem akarom hogy megtudja probalom melyen eltemetni az egeszet.Nem birnam ki ha elveszitenem nem tudom hogy lehettem ekkora marha allat. Tudom hogy minek hovjak az ilyet igen az vagyok . Sajnalom es azota is csak a mierteket keresem . Ne gyertek azzal ha szeretned nem tennel ilyet legyszives . Nagyon szeretem es nem erdemli ezt . Bizom abban hogy egyszer valahogy jova tudom tenni. Masreszt meg felek a sorstol mit kapok ezert

2017. júl. 26. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pedig, ha igazán szereted, akkor nem történt volna ilyen, még ittasan sem. Ráadásul pont a testvérével. Ráadásul ilyen rövid idő után. Még azt sem lehet mondani, hogy már 20 éve együtt vagytok, ezért vágytál valami újdonságra.

Sajnos mivel nem egy idegen, hanem olyan, akivel folyamatosan kapcsolatban vagytok, ezért bármikor kiderülhet. A testvére elmondhatja neki, ha éppen összevesznek, vagy ha rád megharagszik valamiért.

2017. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk mindannyian en vagyok a legidosebb harmunk kozul . Csak azt furcsalom hogy nem allitott le igazabol. Nem ertem mi volt ez az egesz meghogy hogy tortenhetett
2017. júl. 26. 13:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Valamennyire azért biztosan tetszik neked a testvére, ha ráadásul még te kezdeményeztél. Valami biztosan hiányzik a kapcsolatotokból, amiért ennyire megtetszett valaki más.
2017. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal téged,azért a testvér sem kispályás .Pont olyan hibás,mint te.Ha nem történt meg "az" akkor mit takar a megcsalás?
2017. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Testvere nem tenne olyat ismerem es neki se lenne jo ha kiderulne ez az egesz . Magamat is feltem persze ,onzo vagyok tudom de nem akarom elvesziteni pedig meg sem erdemlem . Masreszt meg az o kapcsolatukat is feltem de az rendezodne ugyisnem bocsajtana meg lehet..
2017. júl. 26. 14:00
 6/15 A kérdező kommentje:
Smaroltunk egesz este felrevonulva neha neha.Eppen ezaz hogy nem vagytam soha senki masra egy ferfira sem es pont egy kisebb fiuval . Nyilvan ha smaroltunk volt valami ami miatt megtortent de nem tudom mi
2017. júl. 26. 14:02
 7/15 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Hány éves a testvér? Illetve milyen régóta vagytopk együtt? Ezek az információk mind hatással vannak a lehetőségekre.

Ha nem vagytok a kamasz kor elején, hanem már jócskán benne, akkor nagyobb a lehetőség, hogy higaddtabban le tudjatok ülni megbeszélni és mérlegelni a dolgokat.

Illetve csak van egy miért. Próbálj vissza gondolni, hogy mi vezérelt abban, hogy jó ötletnek tartsd, hogy csókolózz a testvérével.

2017. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én 19,párom 18 öccse 16 . leirtam hatha ez is segit a valaszban. Koszonom eddig is azoknak akik normalis valaszukkal segitettek!
2017. júl. 26. 14:11
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha képes voltál mással csókolózni, leszopni, stb., NEM szereted a barátodat.

Ennyi.


Hülye éretlen liba vagy, remélem, kiderül, és kidob, aztán talál normális csajt magának.

De azt vágod, ha kiderül, a tesójával is annyi a kapcsolatuknak? Mert én ezek után látni nem akarnám a nővéremet-húgomat.

2017. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiú meg persze, hogy nem állított le, örült neki, hogy foglalkozol vele - bár ha mégjobban foglalkoztál volna, az jobban esett volna neki.

Mindegy, így járt és te is.


Én csak a barátodat sajnálom ebben az egészben.

2017. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!