Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti örülnétek ha ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti örülnétek ha ilyet kapnátok a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy üzletben páros szívmedált, nekem nagyon megtetszett, de nem tudom ő, hogy reagálna rá.Nektek tetszene ha a barátnőtök ilyet adna nektek?

2017. aug. 4. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen ajándék tetszene, amit a barátnőmtől kapok, viszont nem lehet általánosítani.
2017. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem adná
2017. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén a fiúkat egyáltalán nem érdeklik az ilyen kis mütyűrök, viszont ha a fiú szeret téged, örülni fog,hogy viszonzod szeretetét és ennek jó módja egy aprócska ajándék :) Persze úgy kell odaadnod neki,hogy érezze hogy komolyan gondolod. Sok sikert :) 20/F
2017. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hordani nem hordanam de jol esne, orulnek neki.
2017. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ahoz mit szólnátok ha úgy kapnátok meg, hogy megkér hogy csukjátok ve a szemeteket, beteszi a nyakatokba és összeteszi a két szívet? Esetleg további ötletek hozzá? :)
2017. aug. 4. 16:21
 6/7 Lsp3 válasza:
Ez is egy olyan kérdés amire nem lehet nagyon válaszolni,de igyekszünk.Én jelen pillanatban ha érzelmileg kapnék tőle valamit,annak sokkal jobban örülnék,nem kell tárgy csak mutassa ki az érzéseit.Nem ismerjük az illetőt,de nagyon irigykedünk szerintem többen is.Mindenesetre ne a nyakába tedd,hanem tedd egy design-osabb,(férfiasabb)képkeretbe és írd alá kitől és miért kapja.Sokkal praktikusabb és tuti nem csalódsz ha netán nem hordaná amit te tettél a nyakába.
2017. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, viszont nem hordanám, mert nem szeretem az ilyen dolgokat hordani. Ha a barátod is ilyen, akkor lehet jobb lenne főzni neki valami finomat vagy sütni neki sütit:D
2017. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!