Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, többnyire lány barátaim vannak, de vannak fiú barátaim is. És mostanában valahogy úgy érzem, hogy a fiúkkal jobban kijövünk. Nincs drámázás, sokkal viccesebbek is, meg úgy jobban is érzem magam a társaságukban.

Szerintetek ez miért van? És ha egy lány egy fiúval van, miért asszociál arra a nagy többség, hogy együtt vannak?

Btw valaki haverkodni?:D



2017. aug. 5. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. Hát nem is tudom igazán mire szeretnél kilyukadni

17f

2017. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek arról, hogy egy lány jobban érzi magát fiúk társaságában? (Barátként)
2017. aug. 5. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig jó megismerni új embereket. Am nekem is vannak csaj haverjaim akikkel elvagyok.
2017. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek, ha gondolod írj. :)

17F

2017. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is, 19/L
2017. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akarok haverkodni. :DD Ha gondolod írj.

18/F

2017. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Én is jól elvagyok a lányokkal, velem is volt olyan eset, hogy egyik lány barátommal sétáltunk a városban, ő belém karolt, osztálytársam meg látott minket, és utána egy kiránduláson azt kérdezgették tőlem, mióta van barátnőm :D

Idáig fajult a világ, ennyi a véleményem erről. Ma már akkor is azt gondolják hogy együtt vagyunk, ha kinyitom neki az ajtót, vagy felengedem magam előtt a buszra. Mert már nincs nagyon kedvesség és udvariasság az emberekben, főleg nem egy idegen iránt... Csak ha szorosabb kapcsolatban van az illetővel (Pl. párkapcsolat) És ezt gondolják másról is.

2017. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 17/F :D
2017. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is dumálhatsz, ha akarsz 👍
2017. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 14/F a lányokkal vagyol el iagzán,kevés fiuval vagyok el ugy mint sok lánnyal.Ha akarsz írj:) Amugy az én esetemben az van,hogy a lányokban neműknél fogva,meg vannak olyan dolgok ami sok fiuban nincs meg.Nálad is hasonló lehet csak fordítva
2017. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!