Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "úgysem fogsz vele találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"úgysem fogsz vele találkozni sosem a valóságban! " whaaat? Ezt hogy értette?

Figyelt kérdés

szóóval megpróbálom röviden vázolni a helyzetet:

az egyik barátnőmön keresztül (vagyis ennek a barátnőmnek a pasiján keresztül, de ez annyira nem lényeges) megismertem valakit, akinek elméletileg így néhány hét netes beszélgetés alapján tetszek. aha. ez szép és jó... tegnap este, amikor ezzel a sráccal beszélgettem üzenetben, a fentebb említett barátnőmmel telefonáltam. megkérdeztem a barátnőmet, hogy mit írjak a srácnak. nem tudom, talán arról lehetett szó, hogy azt akartuk megtudni, hogy mit is akarhat tőlem, mert egészen eddig csak a barátnőm pasija mondta mindig, hogy "látja rajtunk, hogy oda vagyunk egymásért az xy-nal". barátnőm azt mondta, hogy kérdezzem meg tőle kerek perec. erre én kijelentettem, hogy biztos nem, nem fogok nyomulni, nem akarok leégni ezzel, elvégre eddig az össz beszélgetésünk az időjárásról, sorozatokról meg hasonlókról volt, külsős segítség nélkül azt sem tudnám, hogy tetszem neki... és ekkor jött a meglepő mondat (amit mellesleg később is mondott), valami ilyesmi: úgysem fogsz vele találkozni a való életben sosem." ezt mire érthette? ő külsős szemmel ennyire esélytelennek látná a helyzetet? oké, a srác elég messze lakik (másfél óra busz azthiszem), de ugyanabban a városban tanulunk, szóval nem tudom...

tegnap késő este óta ezen gondolkodom:(



2017. aug. 7. 10:39
 1/4 A kérdező kommentje:
oooké, nem igazán sikerült "röviden vázolni" :DDDDD
2017. aug. 7. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőd reális.

A pasija meg fura. Mégis miből látja rajtatok, hogy odavagytok egymásért, amikor még nem is találkoztatok??? Vagy ezt az időjárásos beszélgetésetekből szűrte le? :D

Szerintem a barátnőd csak arra gondolt, hogy nagyon sok ilyen netes beszélgetés van, amiből általában úgysem lesz semmi. Elsősorban azért, mert megmarad netes beszélgetésnek és sose találkoznak igazából.

2017. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd reális, de nem kell hogy igaza legyen. Találkozzatok. Kérdezd meg hogy nincs e kedve elmenni veled valahová :)
2017. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy irigy. Ha a pasinak a haverja biztos beszelnek meg talalkoznak esetleg szoba jogettel koztuk.
2017. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!