Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ti sovány magas fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti sovány magas fiúk lennének, akkor jarnatok egy nálatok ducibb és alacsonyabb lánnyal?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyivel ducibb.
2017. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Én az vagyok de inkább vékony mint sovány, attúl függ mi számít ducinak
2017. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magas colos alak vagyok, abban az esetben ha a duci, pár kiló felesleget jelent jól eloszva és jól áll rajta akkor igen. De ha a duci óriási túlsúlyt, igénytelenséget, és állandó zabálást és otthon ülőket jelent, akkor biztosan felejtős.
2017. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Alacsonnyan nincs gond, de a ducival igen. Én elég sportos vagyok, nálam fontos, hogy a lány legalább átlagos alkatú legyen, de nekem a vékony, vagy sportos csajok jönnek be igazán.
2017. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:

Soha nem voltam vékony, mindig volt rajtam felesleg (egyre kevesebb, szerencsére), de a legtöbb pasim magas és normál/vékony testalkatú volt.

Ha azért kérdezed, mert te vagy a lány, és vajon bejössz-e a kiszemeltednek, akkor azt mondom, hogy nem a testalkata határozza meg az ízlését. Egyik exem pl. mellettem jött rá, hogy magas, egy szál bél srácként neki az alacsony, duci csajok jönnek be, azóta csak olyanokra hajt. Szóval ez teljesen független a magasságtól és a testalkattól. Mintha a zenei ízlést lehetne a lábméretből kiolvasni, remélem, érted.

2017. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Dagik szóba sem jöhetnek.
2017. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Persze. Nem ezen mulik.
2017. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek az erősen molett lányok, pedig izmos vagyok.
2017. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen akár méh hizlalnám is.
2017. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!