Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? 5 napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? 5 napja jöttem össze egy lánnyal. Ezzel kapcsolatban kérdések?

Figyelt kérdés

Szóval amit tudnotok kell: mindketten 13 évesek vagyunk és táborban jöttünk össze volt kézfogás,fejét vállamra teszi ill. ölembe,ölelés.Tudom mik a szabályok a nemi közösülésről már beszéltünk és egyikünk sem akar.Az ő családja jól fogadta a dolgot viszont én itthon még nem mondtam el.Apukám novemberben halt meg.Most nyaraláson vagyunk és anyu nagyon boldog.Kérdések:

Hogyan mondjam el anyunak hogy van egy lány barátom?

Az első randin mire figyeljek oda?

Mikor mutassam be Anyunak?

Mikor menjek el hozzájuk bemutatkozni?

Mindketten jól tanulunk és nagyon nagy motivációt adunk egymásnak.

Válaszaitokat előre is köszönöm (Bocsi a helyesírási hibákért telefonról írtam és az autokorrekt is bezavar)


13/F



2017. aug. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

"Hogyan mondjam el anyunak hogy van egy lány barátom?"

Szia anyu, képzeld el megismerkedtem egy lánnyal és úgy állnak a dolgok jelenleg, hogy együtt vagyunk!

"Az első randin mire figyeljek oda?" Mire kéne? Egyáltalán mi lesz a program? Ha csak sétálgatás, akkor hozz fel témákat, ha a lány nem lenne beszédes meg ne legyen kínos csend. Próbáld megnevettetni, kedveskedj neki.

"Mikor mutassam be Anyunak?"

Amikor úgy érzed, hogy menni fog a dolog és hosszútávú lesz, nem egy kis 1 hetes járás.

"Mikor menjek el hozzájuk bemutatkozni?"

Amikor meghív magukhoz a lány/szülei. :D

2017. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és lényegretörő választ!
2017. aug. 14. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ember mindjárt kezdődik a suli inkább arra koncentrálj 13 évesen!A csajt pedig rázd le qrva gyorsan függetlenül attól h "szereted" mert ez mind bullshit amit csinálsz!
2017. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-mas bullshit vagy te. A gyerek csak szerzett egy barátnőt, nem terrortámadást szervez. Egyébként is mi közöd hozzá? Ő dolga.
2017. aug. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!