Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri így együtt maradni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így együtt maradni valakivel? Nagyon durvák a barátom szülei és a barátom is.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Ezalatt a másfél év alatt elég sok olyan dolog történt ami most nagyon felgyülemlett bennem. Tavaly tavasszal még nem voltam a barátoméknál. Még suli volt mikor megbetegedett(torokgyulladás, 3 nap alatt meggyógyúlt) Aztán jött a tavasziszünet majd a húsvét, én nagyon szerettem volna vele akkor találkozni de a drága anyukája megmondta neki, hogy örüljön, hogy most nem a szeretőjénél van, hanem otthon van és ezáltal ő se mehet sehova, és én se mehetek hozzájuk, mert még "beteg".(semmi baja nem volt). Jó ezt még meg tudtam volna emészteni, na de a 18. Szülinapján ugyanez volt, csak akkor annyira megharagudtam rá, mert mi az, hogy nem láthatom a barátomat a 18. Szülinapján, ami amúgy is szombatra esett és amúgy még ajándékot is vettem neki, na akkor az anyja megengedte, hogy max 3 órára talizhatunk 1 másik városban az utcán mintha 12 évesek lennénk. Utána kicsit helyre álltak a dolgok, majd a drága anyukája bejelentette, hogy bulizni mehet de hozzánk nem. Ez mi? Nem is ismert még akkor, se képen se személyesen se sehogy. Akkor mért tolt ki velem minden egyes alkalommal? Na jött a nyár, szüleim megengedték nálunk aludjon, elég sokat volt nálunk 5x 6x elvittük fürdeni meg moziba, persze mindent mi fizettünk bár akkor még más volt, mert vett nekem utána 1 karkötőt meg 1 tábla csokit és megköszönt mindent. Jött a szeptember. Lett volna 1 kirándulás 3 napos, mondtam menjünk, aha... nyáron még benne volt de most már nem, mert az anyukája megtiltotta, mert hogy tanulnia kell.. jaa tanult.. végig ott voltam náluk az persze akkor nem volt baj. Aztán eltelt 1 év de az utolsó 3 hónapban mintha kikelt volna mindenki magából. Azóta voltam naluk parszor, elvileg szeretnek meg próbál az anyukája kedves lenni, apukajat meg nem erdeklem. Naluk semmit nem tudunk csinalni csak fekszunk egesznap az occsevel 1 szobajaba sot ha valamit akarok enni nekem kell kifizessem, meg folyton rank szolnak hogy ne beszelgessunk meg semmit ne csinaljunk legyunk kussba a szobaba, en probaltam beszallni a hazimunkaba ha ott vagyok legtobbszor nekunk kell boltba menni, kajat csinalni 6 szemelyre es kussba lenni, mert ha ok csinalnak kajat van hogy nekem mar nem marad, mindig baratom is kiveszi a legjobb falatokat. Na ezert nem jarok hozzajuk most mar csak nalunk van minden hetvegen. De minden egyes hetvegen kihuz valamit a kajabol vagyis ugy csinal, hogy van benne valami, de tok erdekes, hogy a milyenkbe sosincs semmi. Meg ezt nem ker meg azt nem ker, persze 1 doboz jegkremet egyedul megeszik, meg ha olyan van sose hagy meg mindenbol kivalasztja a legjobbat. Voltunk nem reg vasarolni a macskainak barmit megvesz de tolem sajnalt egy 200 ftos mogyorot. Mentunk szuleimmel fesztivalra mondta meghiv egy sorre, a buszmegalloba mondta, hogy otthon felejtette a penzt, persze szuleim penzebol berugott, plusz vacsora utan meg 1x megvacsorazott ott belole. Az erettsegiben nagyon sokat segitettem neki, hogy atmenjen erre mondta,hogy meghiv majd egy vacsorara, nem reg elmentunk hambizni(persze a sajat adagom en altam) mikor kierunk megszolal na vacsora elvitel pipa..(aztan del volt) meg hogy latod elvittelek hambizni. Barmit vesz maganak mondom ez mire kell? Azt mondja mindig ugy se ertenem meg nem ertek en az ilyenekhez felesleges is magyaraznia. Meg az anyja ujabban ide akarja koltoztetni hozzank, aztan mar igy is mi latjuk el. 1 eve fizetem minden 2. Honapban a fogamzasgatlomat anyummal,1 x se szalltak be. De a gumival is ezt csinalta mindig aztan megmondtam neki vagy hoz gumit vagy nincs szex, na akkor ő is vett 2 dobozzal. Annyira elegem van beloluk, kisebb dologban mar hazudozik is,apja irto csunyan beszel, van mikor velem uzenetben is mert mindig mindenert ramir de nagyon csunyan beszel, az anyja meg meg tavolrol is dirigal persze mikor eletveszelybe volt a baratom mind2juk azt mondta oldjuk meg en voltam az egyeduli aki elvitte a surgosegire utana meg még en lettem lecseszve, meg kioktatva, hogy ide ne menjen a baratom meg oda ne meg nehogy hagyjam valamit csi nalni na de ezt amilyen hangnembe megkaptam.. amugy most mar csak hetvegeket toltjuk egyutt de nagyon elegem van 100 ezrek elmennek a kis csaladjukra ok meg csak dirigalnak meg toljnak mindenre nagyivben, baratom meg egy bunko soher.
2017. aug. 17. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen magadnak leírtad a magyarázatot, hogy miért van ennek az egésznek vége.

Korrekt.

2017. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2017. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegigolvastam de mar az elején tudtam mi lesz a válaszom dobd ki a p*csába egy ilyen gyerek nem érdemli meg a szereteted keress egy olyat aki igazán szeret es legyel vele boldog ezt a Gorenyt meg kerüld el minél messzebbre.
2017. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Jesszus... Ez elég durva, csodállak, hogy eddig bírtad szinte szó nélkül. Amit leírtál abból az jön le hogy egyáltalán nem becsül meg és igen erősen kihasznál. Én nem vagyok az az ember aki azt mondja rögtön valakinek, hogy vessen véget egy kapcsolatnak ha valami nem működik, első körben inkább próbálják megjavítani, de ez már túl sok, itt már én is azt mondom, hogy szakíts vele. Ha mégis nagyon ragaszkodsz hozzá valami miatt, akkor adj neki ultimátumot, de nehogy kihasználja azt is és csak ígérgetések legyenek belőle... Illetve ha hirtelen megváltozna (amit a leírás alapján kizártnak tartok), akkor is figyelj, mert van hogy pár napig/hétig minden jó, aztán amikor újra biztonságban érzi magát, folytatja az eddigi viselkedést. De szerintem jobbat érdemelsz, még egyedül lenni is jobb, mint ha kihasználnak. Na meg utána majd úgyis jön más, ennél rosszabb nem nagyon lehet. :) Sok szerencsét!
2017. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért maradtál vele ilyen sokáig...
2017. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
A barátod egy csöves, dobd ki.
2017. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi barmot istenem
2017. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a szülei meg a gyerek is, hogy hagyhatja, hogy te fizess?
2017. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 I noor Y ***** válasza:
95%

Azigen...te aztan sokmindent kibirtal

Hat van az a mondas h egyszer fennt egyszer lennt vagy mas ertelemben vmikor eleg nehez idok vannak vmikor meg oromteliek

Ez alapjan maris bizakodo lehetsz mert ennel mar csak egeszen keves dopog van lejjebb

2017. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már a hamburgeres résznél kivágtam volna XD
2017. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!