Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után, tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Helyzet: szakítottunk a (már ex) barátnőmmel - mindössze néhány hónapon voltunk túl. Nekem teljesen az első volt (mindenben), neki volt már 1-2 egy hetes "semmilyen" kapcsolata - szóval neki is az első komolyabb voltam.


18F vagyok, ő valamivel fiatalabb. Igazából úgy éreztem, nem vagyok belé szerelmes. Most sem, de valamiért mégis "kötődök" hozzá még, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Úgy érzem, ez az egy barátnő is nehezen jött össze, nem is tudom mi lesz velem. Volt már valaki közületek ilyen helyzetben? Mi történt, mi segített? Köszi előre is!



2017. aug. 22. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hasonló volt enyém is. De én szerencsére kiirtottam gondolataimból a csajt és eldobtam meg hát én nyomtam le a földig mert ő is lepróbált nyomni. De ő is 18 volt én is az vagyok. Ráadás osztálytárs de hát s gáznak gázvolt. Eleje pedig tok harmonikusan indult.
2017. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos...mivel igazan nem szeretted egy ido utan a kotodes is elfog mulni magatol..csak ido kell mindenhez. Foglalkozz magaddal es szand magadra az idod..illetve haverok stb. Figyelem eltereles. Egy ido utan elis felejted es talan jon egy lany aki irant erzel es egyutt maradsz vele. Sok szerencset. 17L
2017. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az edzes segit meg az hogy tobbet foglalkozok magammal igy egyaltalan nemgondolok a lanyra es mivel redvas sokat edzek igy hasznos is es a lanyok jonnek ram nem nekem kell rajuk :D Szoval nekem ez a tanácsom.
2017. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! (Zöldek mennek)


Igazából furcsa egy érzés. Néha így érzek, néha úgy, de az biztos, hogy a jövőmet nem tudtam volna vele elképzelni, megtervezni, ezt racionális gondolkodással könnyen belátom.. olyasmi állhat a háttérben, hogy örültem az első lánynak. Igyekszem magam lekötni, és hallgatni a tanácsaitokra! Az idő mindent megold, ahogy mondják, remélem ezt is :)

2017. aug. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!