Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki a gimis gólyatáb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki a gimis gólyatáborban csókolózott először?

Figyelt kérdés

Mekkora ennek amúgy az esélye, hogy ez megtörténjen?

Akivel megtörtént, annak milyen volt?



2017. aug. 25. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

tudósok kiszámolták és megfelelő bizonyítékkal kiszámolták, hogy erre az esély annyi amennyi, mivel te döntöd el hogy most akarsz ott valamit vagy nem, ha akarsz akkor teszel érte és valószínűleg lesz is, ilyen egyszerű nem több.

Véleményem szerint nem érdemes semmit sem tenni, mert az ott létrejött kapcsoaltok nem hosszúak illetve évelején az egész suli rajtatok csámcsog majd egy ideig :)

18f

2017. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem, köszi.:)

hétfőn megyek gólyatáborba, azért tettem fel.

amúgy nem sok esélyem van rá, mert van rajtam kívül 19 lány az osztályból meg az évfolyamból még 20-25 és több, mint fele szebb nálam.

2017. aug. 25. 00:28
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A gólyaavatók se már szexpartik... a sok botrány miatt
2017. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gimis táborról van szó, nem egyetemiről.

Szexelni, ha lehetne se akarnék.

2017. aug. 25. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem sok esély van erre szerintem, és lehet, hogy jobb is. Nem biztos, hogy jó lenne rögtön így majdnem ismeretlenül belemenni egy ilyen kapcsolatba. Alapból is mindenki izgulni fog, próbálja majd a legjobb arcát mutatni. Igazából jobb időt hagyni az ismerkedésre.

Sőt, nálunk az első pár az évfolyamon kb már februárban jött össze. Úgyhogy chill.

2017. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
44%
az Aranyba mész ugye?
2017. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem:)
2017. aug. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!