Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány felnőtt férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány felnőtt férfi csapott be titeket eddig? Nem érdemes megbízni egyikben sem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Tinik miért kezdenek felnőtt férfiakkal az itt a kérdés...
2017. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

1

Az apukám.Azt mondta egyszer,hogy vidámparkba visz,de fogorvoshoz mentünk :(

2017. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Brryni válasza:
24%
Én 17 éves vagyok de nem is egyszer átt vertek de az az igazság h a velem egy koruak nem érdekelnek
2017. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

*áTT

Oké értem, biztosan azért kell a 3-asnak felnőtt férfi mert iszonyat érett és művelt és a vele egykorúak gyerekesek...

2017. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy, de ő elég csúnyán. Aztán már nem voltam olyan naiv, simán lejött ha valaki kamuzott. Tanultam belőle és nem estem bele újra ugyanabba a hibába. De ettől még nem könyveltem el minden férfit hazudozó nem tudom minek, ismerked ugyanúgy, csak ésszel. :)
2017. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Amig a pavakat es a rosszfiukat vadasszatok, addig eleg sokan fognak :D neha at kene nezni azt a friendzonet is 😅
2017. aug. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Bírom az ilyet. Nem érdemes megbízni egyikben sem?

Nem, nem érdemes, pont annyira mint amennyire a nőkben sem.


Jesszus....

2017. szept. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bodnar edit válasza:

Kedves fiatal lányok!


Nem tudom miért vonz benneteket az idősebb férfi, gondolom mert tapasztaltabb, sármosabb, jobban el lehet vele beszélgetni, műveltebb?? Nos lehet, de éppen ez az a pont ami el is választ! Gondolj bele, ő már túl van mindenen, tudja hogyan kell bókolni, udvarolni, így becsapni is!És mond csak miről is beszélgetnél egy idősebb 30-as férfival? Nem hiszem, hogy annyira témát találnátok, őt nem érdekli a te kicsapongásaid, az ügyetlen dohányzásod, a buta kérdéseid, vagy ki tudja miket mesélnél el! Viszont az igen, meddig érsz rá, egy kis cukrászdás randi után, kis ital kóstolás, lehozza neked a csillagokat is, és ha netán házas, otthon nem kap elég figyelmet, a felesége elhanyagolja! Nos tudjátok ez úgy igazságos, ha mindkét felet megkérdezünk! Szerintem így lenne fear! Ugyanis amíg í feleség dolgozik , mos, főz takarít, gyereket nevel, a férj mindenre ráér, de nem otthon! Persze, hogy a feleségnek nincs ideje órákig áztatni magát a kádban, fodrászhoz, kozmetikushoz járni, új ruhákat vásárolni, és a gyereket rábízni másra, hogy ő szórakozhasson! Most akkor ki mellett is állunk? Te aki ráérsz, és nem tudod azt, hogy nős e, / de úgysem köti az orrodra/ megteheted a feleséggel szemben, hogy randizgatsz, meghívatod magad, ne adj isten az ágyadba is beengeded!? Merthogy épp ezt akarja, mert majdnem mind ezt akarja csak! Utána eldob , mint egy rongyot! Gondold át, nem volna egy buta kis fiatal görcsös randiját elfogadni, aki minden kis ökörségen nevet veled együtt, és tapasztaljátok meg az élet fura dolgait együtt??? Két tapasztalatlan fiatal találkozásából, élettapasztalat alakul ki, amiből lehet szerelem, és megtaláljátok egymásban mindazt a szépséget, ami e kapcsolatból származhat! Hiszen minek rohannál egy érett férfival? Nem érsz rá? Lassan haladj azon a bizonyos szamárlétrán, jobban jársz, és szórakoztatóbb! :)

2019. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!