Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz így barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így barátnőm?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy ez nem egy sopánkodós kérdés akar lenni mint a legtöbb itt,hogy jajj nekem sose lesz barátnőm kéne a help pls stb stb.

16 éves vagyok lassan 17(igen..tudom,hogy fiatal,ezt nem kell hozzám vágni.)

Eléggé visszahúzódó,csendes ember vagyok,de ha valakivel találok közös hangot akkor nagyon hamar megnyílok előtte,sokszor szeretem,ha egyedül vagyok úgy,hogy nincs velem senki,de mégis kezdem magam egyre rosszabbul érezni magam emiatt bár erről én is tehetek,mert sajnos volt rá példa,hogy elüldöztem az embereket magam mellől,ahogy viselkedtem velük.

Volt egy barátnőm nem olyan régen,3 hónapot voltam vele(tudom kevés),de mindennél jobban szerettem,minden bizalmam benne volt és azt kaptam,hogy össze jött egy mással a hátam mögött és mély sebet hagyott bennem,megváltoztatott teljesen,ez előtt a lány előtt is prbálkoztam ismerkedni lányokkal de mindenki lekoptatott egy idő után és már akkor kezdett gyülni bennem a harag,a megcsalás tetőzte a dolgokat,majd utána próbáltam megint ismerkedni,de mindenkitől csak vissza utasítást kaptam és olyan bánás módot amit talán nem érdemeltem meg,mivel tényleg minden kedvességet ami bennem maradt össze szedtem és úgy beszéltem velük,de nem volt elég,talán a kinézetem az ami irritálja a lányokat,én személy szerint egy nagyon erős TALÁN-al azt tudom mondani,hogy átlagos,nem vagyok egy adonisz és talán nem vagyok egy trollképű emberke.

És már nagyon meguntam az egészet,hogy 100-ból 100 lány vissza utasít,ha barátkozni akarok,akkor is,ha azért írok rá,mert tényleg tetszik akkor is.

Már úgy vagyok vele,hogy teszek rá,ha egyedül halok meg,eddig sem érdekeltem senkit,ezután sem fogok,fejre állhatok és zsonglörködhetek a lábammal,az se használna.

Ezek miatt a "csalódások" miatt mivel nagyon bele élem magam mindenbe,ki alakult bennem egy második személyiség amit nem tudok irányítani,ez olyan,hogyha valami egy kicsit szúrja a szemem abban amit a másik mond,akkor előjön,ha akarom ha nem és nagyon goromba tudok lenni és általában vita a vége,ez nem kapcsolódik azokhoz a lányokhoz akikkel barátkozni akartam,hanem közelebbi ismerősökkel stb stb.

Szerintetek így lesz valami?

Bocsi a regényért,de Respect annak aki elolvasta \m/



2017. aug. 29. 21:14
 1/9 anonim válasza:

Szió!

Amiket most leírtál magadról, azok teljesen rendben vannak.

Egy dolgot jegyezz meg az életben: NEM MINDEN IGAZSÁGOS!

Hiába adod bele a mondandódba vagy a tetteidbe a szíved, a lelked, nem fogják értékelni, ha nem azokat célzod meg vele, akik hasonlóak mint te.

Fiatal vagy, igen, ezt te is tudod, de a korosztályodból a lányok...hogy is mondjam?? Kicsikét többre tartják magukat, mint amik.

Pár év és mosolyogsz majd ezen a kérdésen a barátnőddel, csak ne görcsölj ennyire rá.

A szerelem megtalál ígyis- úgyis, ha itt az ideje és itt az alany :)

2017. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hali nem lesz itt semmi gond! Amit tudnék tanácsolni hogy szüneteltesd ezt a lány témát picit,pihenj :) :D én is mikir hajtottam mint a fene akkor elutasítások sora jött,aztán mikor úgy voltam vele hogy "baszok rá" akkor megtalált :D szóval nyugi,majd eljön az a valaki ;) 16F
2017. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te legalább próbálkozol :) Előbb utóbb úgyis lesz akkor valaki, én csak ülök a seggemen és várok, azzal kábítottam el magam, hogy a kutyának se kellek így ha egy lányra gondolok akinél kezdenék szószerint rosszúl leszek magamtól.

18f

2017. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem hazudok, velem is ez történt 3 éve, elveszítettem valakit akit nagyon szerettem és őszintén szólva most se találom magam. De persze a te helyzeted lehet más, akár holnap is összefuthatsz az igazival ez jaárjon a fejedben!
2017. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!:)

sajnos ebben a korosztályban nehéz találni normális társat,aki nem csal meg,nem hord le mindennek a hátad mögött és még sorolhatnám.:(

Nem olvastam el az egészet amit írtál,de át tudom érezni mi a bajod..:/

sajnos ebben a korban a fiúk nagyrésze is egy szutykos csicska tömeg páva,akikben semmi egyedi nincs.

de a lányok se különbek.

tisztelet a kivételnek..:)

L

2017. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer úgyis mindenki megtalálja a párját.

Ha nyitott vagy, nem vagy beburkolózó, akkor majd jönni fog előbb-utóbb. Lehet pont olyankor, mikor abszolút nem számítanál rá.

2017. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Minek neked nő ha én is itt vagyok babám

71F

2017. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Libers Pertz válasza:

Akkor a kérdésedre a válasz: LESZ barátnőd, sőt mi több, PÁROD lesz amikor eljön az ideje.


Bátorító személyes történet: 20 éves koromig nekem sem volt barátnőm, valószínűleg azért, mert én magam is visszahúzódó csendes, talán kicsit fura gyerek is voltam. A történethez hozzá tartozik, hogy olyan 17 éves korom körül elkezdtem gyúrni, hogy jól nézzek ki, fel is szaladt vagy 16 kiló akkoriban, mert előtte nagyon cingár voltam. Azt kell mondanom, hogy semmit nem segített, mert már anno is többet hittek magukról a tini lányok, mint amik. 20 éves koromban viszont össze gabalyodtam egy 40 éves nővel aki elég korrektül kiképzett. Na onnantól mondanom sem kell megváltozott a kisugárzásom, gondolom én és a környék összes pi***jával jártam rendre HÁROM hónapot. Ez természetesen nem boldogított hiszen akkor már bőven kiéltem magam a korai tini évekből hozott depiből, hogy én senkinek nem kellek, ekkor már a cél az volt, hogy párkapcsolatom legyen. Teszem hozzá itt már bőven 20 plusszos voltam és továbbra is sikertelen, mert mindenki akivel összejöttem HÁROM hónap után pattintott, elég csúnyán. Na ekkor rájöttem, hogy sz**ok bele elleszek egyedül. Ekkor már egy pár éve csak poénból nyomkodtam a Badoo-t, eldöntöttem, hogy agglegény életet fogok élni a macskámmal. Aztán egy csodás leányzó rámírt és hiába próbálkoztam lepattintani ő csak nyomult, taliztunk, megszerettük egymást és majd két éve együtt vagyunk. Vettünk egy közös házat és boldogok vagyunk, én legalábbis biztosan, de azt hiszem állíthatom, hogy ő is.


Konklúzió: Foglalkozz magaddal, fiatal vagy, bulizz óriásiakat, éld ki magad maximálisan, ne is törődj a nőkkel. Állítom, hogy nagyobb sikeres lesz, ha lesz**od a fejüket. (bocs jányok, de ez az igazság) Egyből rohanni fognak utánad.


Személyes vélemény: Tinédzser korban ezerszer jobb dolgok vannak, mint a szerelem meg a csajok. Hidd el nekem nem olyan felhőtlen és stresszmentes dolog a csajozás/szerelem/párkapcsolat. Buli, pia, haverok, hülyülés meg még ki tudja mi, fiatalon mindent lehet bezárólag olyan huszonpáréves korodig. Onnantól úgyis meló meló.


Remélem segítettem 28/F

2017. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Èn ugyan ilyen vagyok ès èn is ezt èrzem\tapasztalom....ez csak átmeneti időszak, jobb lesz

2017. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!