Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik Facebookon kezdték...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik Facebookon kezdték az ismerkedést a barátnőjükkel! Ti mit írtatok a lánynak elsőre?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány és csak itt van lehetőségem beszélgetést kezdeményezni, noha nem vagyok egy bátor alkat ilyen téren de élőbe szívesebben megtenném. Járhatok jól így is? Ha igen mi az amivel növelhetem az esélyeimet és mi az amivel elvághatom magam?

Lányok, ha tetszik a fiú nektek akkor mindegy mivel kezd?



2017. aug. 31. 19:34
 1/10 DollarDog ***** válasza:
82%

Hogyan kezd:

-Szia, mi ujság?


Ahogyan ne kezd:

-Van kekszem kérsz?


De amúgy nehéz elcseszni egy beszélgetést! Figyelmesnek,kedvesnek és semmiképp se unalmasnak kell lenni! Na meg persze hozzáállás kérdése! Ha nem érdekel annyira a csaj akkor lapos lesz a beszélgetés! Ja és tedd félre a félelmeid! Nem gond ha nem éppen jön össze a beszélgetés a kiszemelt lánnyal, az nagyobb gond ha meg se próbálod! Veszteni valód ugy sincs! Hajrá kaszanova :D

2017. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, ment a zöld kéz!

Egyébként az nem gond ha ismeretlenül úgy nyitok, hogy mi újság? Mármint nem gáz ilyet kérdezni, úgy, hogy nem is ismerem?

Természetesen, köszönöm a választ! :)

2017. aug. 31. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azzal eleve elvagnad az en szemembe magad ha eloben is tudnal vele beszelni de te inkabb facebookon irod mert nem mersz eleallni
2017. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De írtam fent, hogy nem tudok ezért vagyok kénytelen a Facebookon.
2017. aug. 31. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert messze lakik vagy mi?
2017. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Messze nem lakik de másik településen és nem tudom, hogy mikor szokott-e ide járni a barátnőihez mivel városban élek nem szoktam őket látni.
2017. aug. 31. 20:14
 7/10 DollarDog ***** válasza:
100%
Facen elkezdesz vele ismerkedni utána mehet élőben! Legalábbis a haverok sőt még én is így csináltam, és bevált! Ne pont "Szia,miujság?"-al kezdj! Az csak példa volt! Valamilyen formában megszólítod! Megkérdezheted esetleg hogy nem e gond hogy ráirtál! Utána dobj fel valami témát! Mond hova valósi vagy ,vagy valami!
2017. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
én megtanultam hogy neten ne csajozzak. van egy rossz élményem a dologról.
2017. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ismerkedés mondhatni nem a megszokott dolgokon ment. Először is mi az ask.fm oldalon ismerkedtünk meg. Másodszor pedig a mostani párom írt rám, hogy "Cuki a gyereked", közben pedig az egyik tesómmal voltam a képen. :) De aztán végül én kezdeményeztem úgy komolyabban a dolgokat. Bókoltam neki, elmondtam, hogy tetszik nekem meg hát fura, de elég hamar bele is szerettem. Mondhatni szerelem volt első írásra. Azóta eltelt 14 lassacskán 15 hónap és együtt vagyunk.


21/F

2017. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos, hogy jó példa de nekem a párom konkrétan egy egész regényt írt, hogy szeretne megismerni és hogy nem vagyon olyan, mint a többi lány, és egyből jobb kedve lesz ha meglát stb stb. Mondjuk mi azért legalább egyszer beszéltünk élőben, első látásra szerelem volt :)

Szerintem a "szia, mi újság?/hogy vagy" teljesen oké. Aztán pedig kérdezd meg, hogy nem zavarod-e, vagy baj-e hogy írtál, esetleg mondd neki, hogy szimpatikus volt ezért írtál rá vagy nem tudom. Nekem mindig jobban tetszettek az olyan pasik, akik egyenesen kimondták, hogy szeretnének tőlem valamit. Bár ha valaki tök ismeretlenül írt rám nem biztos, hogy adtam neki túl sok esélyt.

2017. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!