Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van olyan hogy azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van olyan hogy azért nem akartok párkapcsolatot mert nagyon elfoglaltak vagytok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, van. Jelenleg is ebben a helyzetben vagyok, nem tudnék teljes értékű lenni jelenleg egy párkapcsolatban.
2017. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

erre voltam kiváncsi!

köszönöm! :)

2017. szept. 3. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így vagyok vele. Nem tudok mindenre figyelni. És olyenkor minden rosszabbul megy.
2017. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!:)
2017. szept. 3. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha gykra van idejük feljárni és válaszolni egy ilyen kérdésre akkor hidd el találnának a kapcsolatra is időt, ez csak egy kifogás nekik :) nem is keresnek meg próbálkoznak, mert feladták :) az embernek arra van ideje , amire időt akar szánni :) ha valakinek nincs kapcsoalta az nem is akar.
2017. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös, örülök neki, hogy ennyire ismersz! Mesélsz még rólam? Hátha tudsz még olyat rólam, amit magam sem!

Vasárnapi 24 órás műszak estéjén pont jut időm ide is, de egy kapcsolatra már nem jutna.


Az utolsó mondatoddal értek csak egyet, hiszen ezt írtam én is.

Azért nincs kapcsolatom, mert nem akarok! Nem akarok, mert nem tudnék teljes értékű lenni benne.

2017. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te Átlagos!

Van különbség aközött, hogy van-e időd, illetve, hogy adott helyzetben pszichésen készen állsz-e egy ismerkedésre.

Ha mondjuk egy időszakban valamiért rengeteg teendőd/tanulni valód van (mondjuk gimiben ez baromi ritkán fordul elő), akkor nem biztos, hogy nekiállsz randizgatni valakivel, mert a pillanatnyi nehézségek túlságosan lekötnek. Érdemes különbséget tenni meglévő párkapcsolat és ismerkedés között ebben az esetben, mivel előbbit értelemszerűen nem dobod el...

2017. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!