Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfogadni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni a külsőm?

Figyelt kérdés

Bele nézek a tükörbe vagy meglàtom magam egy képen jön,hogy leköpjem magam,gyűlölöm az egész kinézetem,semmivel vagyok megelégedve,az orrom szerintem nagy,füleim is kicsit szétálnak,hajam sehogy nem áll,próbáltam sok hajstílust de pár kivételével,egyik sem tetszrtt,amelyik úgy ahogy jól állt elrontotta a fülem meg az orrom,voltak akik aztmondták,hogy nincs velem baj,helys vagyok,de mind csak azért mert nem akart megbántani,de nem tudna az igazsággal sem,mert tudom,hogy ronda vagyok,volt barátnőm sajnos,akit nem érdekelt ez,bár utólag nézve őt,nem adott magára semmit,én próbálok egy sportosabb stílust követni.

Nagyon elegem van már magamból és voltam depis is emiatt,de kimásztam belőle egy nagyon jó barát segítségével.

De még mindig bennen van,nem akar múlni és csak egyre jobban elhatalmasodik és vissza fogok esni,és mivel.magamat.nem tudom elfogadni így barátnőm se nagyon lesz.

Akinek van bárorsága annak tudok képet küldeni,bár nem igazán akaródzik megrontani senki világát.

Ui:Nem nyafogni akarok,csak már elegem van kicsit és változtatni akarok.

17/F



2017. szept. 4. 21:52
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2017. szept. 4. 21:53
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet. Ígérem 100%-ig őszinte leszek hozzád. 15/L
2017. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz, ha nem bánt a kritika.

17/L

2017. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz, diszkréten de őszintén válaszolok.


13/L

2017. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ide is küldhetsz, megmondom az őszintét, tesó! :D


F

2017. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert tul sok figyelmet forditasz a masok altal felallitott ertekrendekre.
2017. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet, bár előre leszögezem nem fogom szépíteni a helyzetet. F.
2017. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem is kűldhetsz:)
2017. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szépség relatív, pl. Nekem tetszik egy csaj én azt mondom 11/9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) van akinek meg 4/10 ugyanez a csaj ._. Arról ne is beszéljünk ha valaki szereti a belsőd egyszerűen szebbnek lát külsőleg :)
2017. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem mit siránkozol, szerintem ez lelki probléma.
2017. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!