Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezt nagyon elcsesztem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt nagyon elcsesztem?

Figyelt kérdés
Megtetszett az egyik osztálytársam. A haverja, akivel jóba vagyok, elmondta nekem, hogy az a fiú észrevette, hogy sokat nézem, és már idegesítőnek találta. Én észre se vettem magam, és most iszonyatosan szégyellem magam. Pedig egyátalán nem vagyok egy nyomulós lány, és nem szoktam magam kelletni. Azt írta a haverjának, hogy nem járna velem, de barátok lehetünk. Egyébként nem tudom ez mennyire számít, de nem vagyok bányarém. Közel se vagyok tökéletes, de azt mondják szép vagyok és a sporttól jó alakom van. Ennyire idegesítő, ha valakit nézek? Hogy viszonyuljak a fiúhoz ezután? Egyátalán ne nézzek rá? 15/l

2017. szept. 5. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg úgy viselkedni, mintha közömbös lenne a számodra. Ha nagyon kerülöd, az majdnem olyan feltűnő, mintha állandóan a nyakán lennél. Mivel esélyed úgysincs nála, legalább próbáld meg elkerülni a további kínos helyzeteket, ez a legtöbb, amit tehetsz!
2017. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem gondolom, hogy idegesítő lennél, csak szimplán nem viszonozza az érzéseidet, és emiatt kellemetlenül érezte magát.
2017. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Azt egy ember sem szereti, ha kocsányon lógó szemekkel bámulja valaki. Diszkréten is lehet másokat nézegetni, csak ahhoz tudni kéne egy-két dolgot.
2017. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!