Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek kapcsolatba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek kapcsolatba a pasival? Hogy adjam tudtára, hogy tetszik nekem és szivesen megismerném? 16/L

Figyelt kérdés

Külföldön élek, Itt 9 éves az általános iskola tehát most kezdtem Itt egy zene gimnáziumban. Miota kiköltöztem (2015-ben) azóta többször is voltam a suli nyilt napjain, koncertjein és észrevettem egy nagyon szimpatikus fiut, akit mindig láttam, akárhányszor jöttem a suliba és nagyon megtetszett.

Ö most 19 éves, tehát 3 évvel idösebb nálam. Most juniusban ballagott a gimiböl. Természetesen elkezdtem utána kutatni, bejelöltem facebookon még règebben, de mostmár visszaigazolt h én is a suliba járok. Megtudtam, hogy elkezdett egy föiskolán tanulni, mert ilyen szabadidös programszervezö, vagy ilyen segitöje szeretne lenni különösen fiataloknak és nyugdijasoknak. (Probaltam magyarul elmagyarazni, remelem ertitek mire gondolok) És teljesen meglepödtem amikor ezt megtudtam, mert Itt ilyen gimnaziumi "program"ok vannak és a zene az az "estetiska", az ö foglalkozasahoz meg a "gyerek es szabadidö kell" pontosan amik között meg en is vacillaltam. Tehat az erdeklödesunk is tök veletlen megegyezö, mert en is nagyon szivesen foglalkozom emberekkel , szeretek segiteni masokon es nagyon szeretek beszelgetni, önmagamat kifejezni, akár a zenén és a dalszövegeken keresztül akár tanácsokat adni másoknak.

Fiatal korom ellenére sokminden ért már. Elváltak a szüleim, mindketten újra házasodtak, egyik szülömtöl a masikhoz össze-vissza költözgettem, mert rengeteg konfliktus helyzet volt. Másfél éve Itt élek, de sajnos úgy érzem apukámat végleg elveszitettem( ö otthon el) plane hogy Majd ötven evesen szult egy harmadik gyereket egy alig 30 éves nönek(????) Ezt Csak azért irom, mert korabban is voltak szerelmeim, de sosem voltam parkapcsolatban. Sokat csalodtam apukamban, meg eddig csak sikertelen szerelmeim voltak ezert maradt bennem egy felelem a kezdemenyezessel szemben. Plusz a nyelvtudasom se 100%

A srácnak már volt csaja, de jelenleg nincsen. (Huhuhu) Lány haverjai viszont vannak. De hogy miert nincs szerelmeim kapcsolata azt nem



2017. szept. 5. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
*szerelmi kapcsolatban azt nem tudom
2017. szept. 5. 21:54
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt egy ilyen iskolai buli ahol par percet beszéltünk, de lehet hogy elfelejtett. A koncertekre el szokott jonni meg neha a suliba is visszajön, de ez nagyon ritkan fordul elo és ki szamithatatlan, hogy mikor.

Gondoltam ra hogy facen kene irni neki. De annyira felek h elutasit.

2017. szept. 5. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
aha... jól van :D
2017. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem Facebookon érdemes lenne rá írnod. :)

"Csak azt bánhatod meg, amit nem tettél meg"

2017. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!