Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik sport...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik sport tetszik jobban amit a pasik űznek, a foci vagy az autósportok?

Figyelt kérdés
Melyik a szimpatikusabb, melyiken vennétek inkább részt és melyiknek örülnétek jobban ha azt a barátotok űzné?

2017. szept. 8. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Autósport vagány, de veszélyes. ráadásul nekem nem az jelenti az autósportot, hogy összeeszkábált, vagyont érő ladákkal veretik a susnyásban.

Foci nem izgat, főleg nem a tipikus nagyképű focisták.

Bringásokat szeretem.

2017. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéniség függő.

Valaki erre, valaki arra bukik jobban, de nem ez a legfontosabb. Én pl. Teniszezek meg futok...régen atlétikáztam...ugyanúgy kaptam mindegyikért a reakciókat lányoktól:).

Nem is az a fő lényeg szerintem, hogy te konkrétan mit sportolsz, hanem, hogy miért sportolsz?

Ha komolyan veszed és érsz el benne sikereket, az egy lánynak nagyon imponáló...sportolj bármit.

Hacsak menőzésből, imponálásból csinálod annak szerintem sok értelme nincs.

2017. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt, hogy komolyan veszem és érek el benne sikereket? Mi számít neked sikernek? Egy VB-n való részvétel vagy jó eredmény vagyis az élsport vagy kevésbé színvonalas sporteredmény is sikernek számít?

A menőzésből történő sportolás az milyen?

2017. szept. 8. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül az autósportok. Egyébként pedig az extrém sportok nagyon bejönnek. A vízilabdával, atlétikával, kosárral, úszással, stb. sincs bajom. A foci és a néptánc viszont taszít.
2017. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Most a foci nagy divat, es szerintem az már uncsi ugyhogy ezek kozul az autosport
2017. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük, hogy Real Madrid, Barcelona focista vagy Forma-1 pilóta akkor melyik a szimpatikusabb?
2017. szept. 10. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján egyik sem...van aki ez alapján választ párt, hogy mennyire menő a munkája? és ha menő autóversenyző, akkor sem őt választod, mert mások a menő focistát jobbnak tartják?
2017. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:

Ez így butaság, mert vagy azt kérdezed, hogy melyik sportágat kedveled, vagy azt, hogy melyik pasit.

Gázos az olyan "szimpátia" ami nem a személynek szól, hanem annak amit éppen csinál.


Pl. ha VB. szintű focista barátod megsérülne és elmenne darts-ozni, akkor dobnád a kapcsolatot?

2017. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!