Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy a téma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a téma amit felhozok egy facebookos beszélgetésben a másik fél számára unalmas-e?

Figyelt kérdés
Nem túl beszédes lányról van szó, általában az szokott menni, hogy én kérdezek vagy felhozok egy témát és ő válaszol, kérdezni elég ritkán szokott.Lehetséges, hogy nem is érdeklődik irántam de nem is akar lerázni?

2017. szept. 9. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó! ;) Idővel úgyis minden tisztázódik!
2017. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Tényleg nem érdekli, és csak illendőségből válaszol.

2. Érdekli, de nem túl bőbeszédű, bizalmatlan, önbizalom hiányos és hasonlók.


Ilyen kevés információ alapján nehéz megállapítani.


Esetleg próbáld meg átadni az irányítást, olyan kérdéseket-válaszokat adni, hogy neki is kelljen visszakérdezni.


Én, ha ilyen egyirányú egy beszélgetés inkább nem erőltetem, mivel ennek (is) egy kétoldalú dolognak kéne lennie.

2017. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálok kitartó lenni, csak ő az első lány aki igazán tetszik és aki iránt tényleg érzek valamit ezért elég rosszul esne ha ez az érzés egyoldalú lenne.
2017. szept. 10. 00:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha este beszélünk akkor megkérdezem, hogy zavarom-e, van-e kedve beszélgetni és eddig csak igennel válaszolt, úgy gondolom, hogy ennél a kérdésemnél letudna rázni könnyen.Jó döntés lenne elhívni valahova és elmondani, hogy mit érzek?Így tudnám biztosra, hogy mennyi esélyem van nála.
2017. szept. 10. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!