Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem gáznak, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem gáznak, ha a fiú családja sokkal gazdagabb mint a miénké?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szegények, nem éhezünk, nem erre gondolok. Egy 1,5 szobás panel lakásban lakunk 3-an. Divatosan öltözködöm, de azért mindent nem engedhetek meg magamnak. (Pl.: 40 000-res cipőt, az enyém "mindössze" 20 000 volt). Valahogy mindig olyan fiúkkal hoz össze a sors akiknek azért van anyagi hátterük. Az egyik barátom apja építészmérnök volt, tök szép lakásuk volt. Egy másiknak több boltjuk van, 40-50 ezres cipői vannak és egy gazdag kerületben laknak. Csak olyan gáz elképzelnem, hogy ők idejönnek hozzánk, a mi a hozzájukéhoz képest "szegényes" lakásba. Egyébként a családi hátterem rendben van azon kívül, hogy a szüleim elváltak.Én egyátalán nem a pénzre megyek, és ez engem idegesít. Fiúk ti mit gondoltok, titeket ez zavarna? Lányok volt már hasonló helyzetetek? 15/l

2017. szept. 10. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

17/L vagyok

A szerelemben a pénz nem számít..egyáltalán nem..hozott mar ossze a sors szegényebbel is és gazdagabbal is mint én..nem számított soha egyikőnknek sem a pénz.

2017. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nee ezt ne is kezdd! Dehogy gáz... Ha valaki normális, nem nézi az ilyen jelentéktelen dolgokat. Vagy már tényleg én vagyok az egyetlen lány ebben a korosztályban, akinek TÉNYLEG nem számít a pénz?
2017. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Technokol Rapid ***** válasza:
100%
Átestünk a ló túloldalára. Tehetősnek lenni gáz. Ezt nem én mondom. Igen. Az én családom tehetősebb. Nem akarok gazdagot mondani, mert nem vagyunk sem felsőbb rendűek és nem mi szartuk a spanyol viaszt. Ne ez jöjjön le. Tehát mi vállalkozók vagyunk. Édesapám ad a házunk kinézetére elég rendesen. Sajnos úgy, hogy látszik is. Hogy miért sajnos azt mindjárt kifejtem. Tapasztaltam kevésbé tehetős embereken, hogy kicsit elképednek amikor előszőr belépnek a házunkba. Nem mindenki. Néhányan. Na most. Kétféle ember létezik. Aki túl tud lépni ezen. Át tud látni jólétbeli különbségeken és képes rám fókuszálni. Ez az egyik. És van a másik aki nem, és távolság tartó lesz velem szemben. Na... Ezt nem tudom megérteni. Mi van akkor, hogyha kicsit több marad hónap végén? Mintha valami "gazdagutálat" menne. Ezt magyarázd meg kedves kérdező. Mert te is leírtad, hogy ez egy létező jelenség. Mi a baj azzal, hogy a barátod 40 ezres cipőben jár, te meg nem. Erre várok választ.
2017. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Drága, kicsi szívem! Én is építészmérnök vagyok, de még 20.000 forintos cipőm sem volt soha. 16-17 ezer a felső határ a cipőkben és attól még jól elvagyok.
2017. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg vannak olyan lányok akiknek gáz ha valaki gazdag? Azt hittem ezt szeretitek. Most komolyan külsõ megfog a tárca megtart tapasztalataim szerint. Jól nézek ki eljönnek velem ha gazdag vagyok akkor maradnak is. Nekem is 42 ezres nike cipõm van. Vállalkozó apám de keményen dolgozik építõiparban. Jó hallani hogy ez nem minde kinek fontos. Pedig eddig szinte csak az ellenkezõjét tapasztaltam.
2017. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valakinek jobban valakinek kevésbé számít a megjelenése ilyen egyszerű.
2017. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#3 Na szóval. Attól, hogy 40ezres cipőkben jársz, még nem vagy rossz ember! Csak vannak olyanok, akik ezt nem tehetik meg,és ezért csodálkoznak a házatok láttán is. És sajnos az a sztereotípia kezd elterjedni, hogy aki gazdag, az sznob, és lenézi a hátrányosabb (vagy akár normális) anyagi helyzetűeket. Persze ez nem mindenkire igaz, de sajnos tényleg kezd jellemző lenni...
2017. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!