Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el a legtöbb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a legtöbb lány az ismerkedésél, hogy a fiú irányítsa a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt mondom, hogy a lánynak kellene irányítania, csak azt, hogy egyenlően részt kellene vennie benne, ugyanúgy ő is hozhatna fel témákat, kezdeményezhetne bizonyos dolgokat stb. Viszont sajnos úgy vettem észre, a legtöbb lány nem teszi, úgy áll hozzá, hogy mindent (vagy legalább a dolgok 3/4-ét) csinálja csak a fiú.

2017. szept. 12. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, engem is zavar. Pláne, ha ír egy rövid választ a kérdésemre, és még csak annyit sem tesz hozzá, hogy "és te?". Az ilyen elég kiábrándító tud lenni.
2017. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Nem azért, mert szerintem feltétlen a fiúk dolga, csak én képtelen vagyok kezdeményezni. Nem csak itt, hanem személyesen is, több évnyi ismeretség után. Ezek tudatában szerintem nálam érthető, miért "várom el". Viszont így is rá szoktak azért jönni, hogy tényleg érdeklődöm-e valaki felé.
2017. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, de akkor ne csodálkozz majd, ha tetszik egy fiú neked, és te is tetszel neki, ám mégis úgy dönt, hogy nem próbálkozik többet nálad. Hidd el, elképesztően kiábrándító tud ez lenni egy fiú (bár inkább akárki) számára. Tudom, mert tapasztaltam, de ismerkedtem már olyan lánnyal is, akivel kölcsönösen, kb. ugyanannyit tettünk hozzá a beszélgetéshez, és nagyon érezhető a különbség a kettő között.
2017. szept. 12. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Én akkor csinálon ezt ha zavarban vagyok.

Ilyenkor örülök ha egy értelmes mondatot ki tudok nyögni😅

2017. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek a 3-as kommentben tökéletesen igaza van. Én is hamar ráunok az ilyen csajokra. Ilyenkor szóvá is teszem nekik, hogy ne oarázzanak, ami a fejükben, írják le nyugodtan. Ha nem változtat, akkor elfelejtem. Nem szeretem ha valaki elnyom, de azt sem, ha nekem kell szenvedni, hogy életben tartsam a beszélgetést. Szóval a kiegyensúlyozott beszélgetés a nyerő.
2017. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig az ilyen csajokat fogom ki és még ők mondják, hogy unalmas vagyok :D Vicc...
2017. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok kiábrándítani senkit, de én és a legtöbb lány is akkor viselkedünk így ha valaki közömbös számunkra, vagy risszabb esetben, ha csak udvariasságból írunk vissza..m
2017. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!