Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 évesek miért mennek oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 évesek miért mennek oda a 20-25 év körüli srácokhoz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 00:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Mi mi micsodaaaa??? Hol? Ott akarok lenni ahol ez történik...
2017. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Akár buliban, buszon, vagy az utcán.
2017. szept. 17. 00:48
 3/28 anonim ***** válasza:
ne aprózd el...menj be egy óvodába, ott 5 évesek is oda fognak menni hozzád. húúúú vaúúúú
2017. szept. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
gondolom érettebb pasi kell nekik, csak arra nem gondolnak, hogy az érettebb pasiknak meg érettebb nő kell
2017. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hát tényleg mennyire az érettebb nőkre vágynak... -_- Azért gerjednek azonnal, amikor 14 éves gyerekek kerülnek szóba...Nem betegek, á. Nem pedofil, csak türelmetlen
2017. szept. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 $$$$$ ***** válasza:
63%

Azért mer egy elcsúszott vilagban elünk. És a lanyok azt hiszik hogy ők érettebbek ( pedig szerintem altalaban ez nem igaz...) és ezért egy 14 éves kislany szoba se all egy 14 éves fiúval . Minimum egy 17 eves kell neki. A 17 eves sraccal meg a 17 éves lany nen allszóba 😂 . Mert a lanyoknak az kell hogy a srác legalabb 2-3 evvel idősebb legyen. Tehát a 17-18 evés srac előbb utób össze fog jönni a 14 éves lannyal ha nem akar egyedül lenni... És akkor a többi srác arra a sracra haragszik aknek fiatalabb baratnője van mert hogy elveszik előlük a velük egykoru lányokat. Pedig ez csakis a lanyok h*lyesége hogy ők csak idősebbel jönnek össze...( tisztelet a kivételnek).... Legalabb is en így latom...

17/F

2017. szept. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Amúgy azért tettem fel ezt a kérdést, mert pénteken mentünk az osztállyal valahová és az agyonsminkelt, kiteszik mindenüket osztálytársaim minden helyes pasihoz odamentek és ne tudjátok meg miket csináltak... A villamoson pedig az volt náluk a téma, hogy múlt éjjel hány éves pasival feküdtek össze.

Jó, nekem is bejönnek az idősebbek, de nem megyek oda hozzájuk, mert hát 1; nem akarok még párkapcsolatot, 2; kb. esélyem se lenne náluk, mert kislányos vagyok.

Jó tudom, most megválaszoltam a kérdésem. Lehet inkább fordítva kellett volna feltennem, na mindegy.

2017. szept. 17. 05:37
 8/28 anonim ***** válasza:
Erre fiú nem tud válaszolni, mert a női agy kifürkészhetetlen. Én is fiú vagyok és én is észre vettem ezt. Amikor egy 14 éves csaj oda jön hozzám és agyon sminkelve kirúzsozva húzza az agyamat és nem gondol bele, hogy ha megtörténne akkor egész életében bánná. Eddig szerencsére a furulyázásnál tovább nem jutottam egyikkel sem, de én nem a 14 éves korosztályból szeretnék válogatni, hanem a 16-osból. Csak azok meg a 18 éveseket piszkálják. Sajnos ilyen elcseszett ez a társadalom. Ezen senki sem tud segíteni. 16/F
2017. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem elcseszett a társadalom, egyszerűen a korunkbeli fiúk kisfiúsak.

Nézzük a két végletet amit én látok:

Egy 15-16 éves, normális, átlagos lányban dúlnak a vágyak az iránt, hogy szerelmesek legyenek. Egy 16 éves fiú, ahogy az egyik válaszoló is írta, csak a furulyázásig jut egy lánnyal. Tehát ezen a szinten vannak. Egy normális ilyen koru lánynak nem az első célja az hogy be legyen tömve a p.ncija. És mivel a saját korosztályukban csak ilyen nyomi fiúkat találnak, jobb dolog reményében az idősebb korosztályhoz csapódnak, gondolván ők már túl vannak ezen a korszakon. Így jobb esetben összejönnek egy normális, kedves, odaadó, bár egy 10 évvel idősebb pasival, és ha minden jól megy, lesz egy jól működő kapcsolatuk. Erre a környezetembol 1 példát és magamat tudom felhozni, mi 16-27 és egy éve vagyunk együtt, a másik párocska 17-24-25 és picivel kevesebb mint fél éve vannak együtt.

A másik véglet a tinip.csák. Akiknek imponál hogy a pasinak bmw-je van, viszi mindenhova (megjegyzem az én barátomnak fél én után lett kocsija, mert hogy igy hogy lettem én és járkáltunk helyekre szükség lett rá, a masik párocska pasi tagjának pedig nincs jogsija, szóval nekünk ez nem volt imponáló tényező, mégis összejöttünk velük). Kihasználják sokszor a rendes pasikat, bár a pasik közül is vannak agyhalottak abban a korosztályban is.

Igazából a lényeg az, hogy van aki egyszerűen nem jön ki a korosztályával, pont az ilyen kis puhap.cs pasik miatt akik csak ' furulyáztatni' akarnak (tisztelet a kivételnek, olyat is ismerek aki nem) vagy pedig érdekből, hogy milyen menő és hogy be legyen tömve a kis p.ncijuk, amit sok pasi ki is használ és örömmel megteszi.

2017. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én nem azért szeretnék ismerkedni, hogy megdugjam. Egyszer furulyáztak le és ennyi. Ne mondd, hogy te 16 évesen semmi ilyet nem csináltál! Hülyeség volt és már bánom, pedig nem a szüzességemet vesztettem el. De ez már a múlt és tanultam belőle. Én a korombeli fiúknál kicsivel érettebb vagyok, mert mindegyik atomrészegen jön be az iskolába vagy füveznek. Nekem konkrét terveim vannak a jövőre nézve és el fogom érni őket. Képzeld ha érdekel, akkor én nem olyan vagyok, hogy jól megkefélem a lányt, nem érdekel, hogy fáj-e neki vagy sem. Én pont az ellenkezője vagyok és odafigyelnék a lányra, de ez senkit sem érdekel. Ez az éretlen 16 éves most pedig tanul, hogy letudjon majd érettségizni.
2017. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!