Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csókolt meg ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csókolt meg ha mindig egymáshoz vágjuk hogy utáljuk a másikat?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerem a srácot (10 éves korom óta) és most egy gimibe kerültünk és egyszerűen borzalmas! Mindig piszkál a hajamat húzgálja, kiabál nekem a terem végéből, az udvar végéből, a folyós végéből, és az utca végéből. Mindig letörpéz meg a magasságommal b#szakodik. Nincs olyan óra mikor ne szólna be és már a haverjai is folyton odaszólnak nekem hogy ,,Hű de magas vagy (mondják a nevem". Meg ehhez hasonlók.Meg előre köszönnek (ezzel nincs is baj csak furcsállom).


Mögöttem ül és akkor is folyton suttog meg megbökdös meg a székemet ütögeti mikor rajta ülök.



És pénteken "összevesztünk" vagyis én ütöttem a mellkasát ő meg nevetett rajtam majd elkapta a karom és lekapott. (azért írtam így mert az nem nevezhető csóknak mert két másodpercig se tartott).


Én nagyon durván meglepődtem mert konkrétan az egész suli előtt csinálta és többen is látták. Azóta írt messengeren meg fel is hívott de nem vettem fel mert elkelett mennünk Kecsóra az orvoshoz. Azt írta hogy ,,Ne akadj már ki ennyire csak egy ártalmatlan csók volt".


De nekem meg ez lett az első csókom és nem pont így képzeltem el...


Ő ezt akkor most miért is csinálta? Hogy legyen min röhögniük a haverjaival? Vagy miii??



2017. szept. 17. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tok filmbeli😊 amugy nem lehet, hogy csak azert csinal ilyen idegesito dolgokat, hogy felhivja magara a figyelmed?
2017. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs holnap akarok vele beszélni de sosincs egyedül mindig a haverjaival van és nem akarom elhívni tőlük...:/
2017. szept. 17. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azert csinalja, hogy felhivja a figyelmed.

Vagy fogadasbol...

2017. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen tetszel neki, csak túlsagosan éretlen ahhoz, hogy normálisan fejezze ki ezt. Ne vedd magadra, ha szekal, szerintem csak szimplán szánalomra méltó.
2017. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemár ez tök aranyos szerintem:) Annyira el tudom képzelni, ahogy lekapott. Lehet, hogy éretlen, de van önbizalma a srácnak az biztos.
2017. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!