Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak barátként néz rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A suliba most jöttek új lányok és az egyik lány megtetszett nekem de az eggyik haverom is oda kerult hozzájuk szóval ő általa ismertem meg.Igazából az elején annyira nem tetszett,de miután elmentünk haverral eggyet piálni és elhivta őt is utána már nem tudok másra gondolni csak rá. A haverom elment hamar szóval rám maradt a lány. Elvoltunk meg minden. Én picit berúgtam amig ő csak kortyolgatott mert nem birta a piát xd. Na mind1 nem ez a lényeg. Igazából olyan pillanatok is voltak hogy nem tudtam mire véljem, pl megfogta a kezem, Simogatta a hajam,hátam. Volt egy olyan is hogy elfutottunk ketten egy olyan helyre ahol senkise látott(itt már volt vele még egy lány is), bár lehet hogy csak veletlen ment olyan helyre ahol senkise látott.(sotét helyre) Na hát ott már alkohol is volt bennem és az kimaradt az emlékezetemből. Lehet akart valamit, nem tudom. Utána visszamentünk és aztan telefonszamcsere, viber stb. Na hát nem szeretném tovább mesélni mert regényt tudnák írni ebből. Na mind1, a lényeg hogy ma suliban csak iskola utan láttam kb 5 fiuval. Igazából ő vett észre engem és köszönt. Miután megvártam egy havert utána elmentem én is a suliból(csaj után kb 2 percel).Elmentem és láttam hogy jön oda hozzám egyedül és elkezdtünk beszélgetni. Utolértük azt a bandát aztán újra ott ragadt én meg inkább elköszöntem. Nos a lényeg hogy van barátja és igazaból soha nem látom öket eggyütt. Erre ott vannak azok a fiúk akkikel folyton beszélget és ezt nem tudom mire vélni hogy talán tetszek neki vagy csak szimplán barát vagy csak szórakozik? Szerintetek?

2017. szept. 18. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
18/F
2017. szept. 18. 19:43
 2/2 mcrgt2 ***** válasza:
Csak szórakozik veled.
2017. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!