Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az álom mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy táncra probáltunk és meg kellett fognom egy srác kezét (aki nem tetszik), de valahogy a régi sulimból egy másik srác is szerepelt benne (aki tetszett, de nem tudta) féltékeny volt nagyon. Probálta szét választani a kezünket.

2017. szept. 19. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Holnap eső lesz.
2017. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek a jelekbe. Nekem több is bejött és néha ha bizonytalan vagyok próbálom erre alapozni döntéseimet. Volt hogy az ÉLETEMET mentette meg egy DEJAVU érzés. Nagyon para. Ha akarsz írj.
2017. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már 2 szer arról állmodtam hogy egy samsung galaxy s8+ van nekem :D :D :D :D pedig s6-om van :D :D :D és a galaxy s8 egyáltalán Nem tetszik nekem,mégis 2 szer álmondtam vele... szóval az ember szinte bármit álmondhat.. azt is amit nem akar..vagyis főként az amit nem akar...(magától).A te esetetben szimplán a régi srác a suliból aki tetszett neked azzal álmodtál.. és egy másik személyel....de ez nem jelent semmit sem szóval nyugi..Nem te tehetsz róla
2017. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az álmod azt jelenti, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz az álmaidnak.
2017. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salyavin válasza:
Valoszinuleg semmi jelentese nincs az almodnak de ha nagyon erdekel akkor olvass alomfejtesekrol
2017. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
lehet hogy azt várod, hogy észre vegyen az aki neked tetszik? ezért lép közbe álmodban?
2017. szept. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kívánod hogy a fiú aki tetszett de nem tudta belédszeressen féltsen téged torődjon veled. Vagy ahogy az első válaszoló is mondta, hnap eső lesz. Majd meglátjuk
2017. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!