Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ilyen "furán"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen "furán"?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy suliba járunk és ràmírt csak azzal az indokkal hogy tudom e kicsoda és elkezdtünk beszélgetni de csak ő ír mindig ő mond témákat de mégis csak 1-2-3 szavakba beszél.Azután nem rég mentem be a suliba és ő meg pont jött ki, hirtelen felém vette az irányt elég feltűnően aztán mint aki meggondolta magát mégis egyenesen ment és tovább nevetgélt a haverjàval elsőnek azthittem mikor hirtelen felém vette az irányt hogy "nekem jön". Mert már annyira közel volt. Most létezik hogy csak szórakozik velem? Vagy tényleg van valami érdeklődése felém? Tényleg nem értem a srácokat. Bocsi ha hosszú lett


17/L


2017. szept. 19. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban érdekled, de furán fejezi ki.
2017. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félénk.
2017. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, de összevissza bénázik, mert még csak egy kis szerencsétlen kamaszfiú, ahogy te is csak egy kis csitri vagy. Ha tetszik, próbálj neki egyértelműbb jeleket adni, de ez nehéz, mert a fiúk, főleg azok, akiknek kicsi az önbizalmuk, nem nagyon értik a célzásokat. Tudom, mert én is ilyen töketlen voltam kiskoromban (istenem, de rég volt...). Ha nem tetszik neked, akkor meg ne írogass vissza neki, ne hülyítsd, van épp elég gondja enélkül is hormonzavaros tinédzserként.
2017. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:D De utolsó azért nem kell nagyon védeni a srácot miután most kiderült hogy egy szoknya pecér ;)
2017. szept. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!