Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként nem néznének hülyének,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként nem néznének hülyének, ha fél szívecskét hordanák a nyakamba, aminek a másik fele valakinél van ^^?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy lennének rossz indulatú emberek, akik beszólnak.
2017. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy kinél van a másik fele.

21/F

2017. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök cuki sztem
2017. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy lánynál lenne a másik fele:D

Amúgy 18 vagyok :o

2017. szept. 21. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek erre lettek készítve. Nem értem a kérdést. A másik meg, hogy miért érdekel téged más véleménye? Fogod, azt jól állba vered, ha sérelmez. Ennyi, ennyi. Ne hagyd magad!
2017. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vállald büszkén, hogy szereted!

Amúgy nem az illető nemére gondoltam, hanem arra, hogy mondjuk testvér, szülő, haver vagy ilyesmi... Ha a szerelmed, akkor minden rendben van.:D

2017. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Stark2000 ***** válasza:
Exszemmel mi is hordtunk ilyen nyakláncot. Szerintem nagyon aranyos és ötletes. Én tuti nem néznélek hülyének, és nem szólnálak meg érte. :D
2017. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar, hogy mások látják, tedd a pólód alá!
2017. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!