Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megpróbáljam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Par hónapja rairtam facen egy evfolyamtarsamra hogy tetszik, el akarom hívni randira, stb.. (Persze nem igy) de vissza utasított mondván barátja van (de nem volt) ma lattam tole facen egy posztot tole, amiben egy kis onsajnalatot éreztem hogy nincs senkije. Nekem meg mindig bejön, szerintetek erdemes megprobalnom élőben elhivni, vagy ha neten elutasított fix hogy itt is el fog? Elsőre nem voltam eleg tökös hogy oda menjek hozza, de mar az vagyok.

(Kint volt par napja a kerdes de rossz idoben tettem ki es nem kaptam ra eleg választ)



2017. szept. 21. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon most már lenne esélyed?
2017. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem volt csavoja az életben soha sem, csak alibi dumakent használta

Élőben megis csak személyesebb mint írásban. Hatha ott mas az esély.

2017. szept. 21. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Naív vagy.
2017. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!