Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, ő még nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, ő még nincs tisztában a kapcsolatunkkal, de tegnap facebookon egy nyilvános poszt alatt elhívott egy fiút moziba, szerintetek ez megcsalásnak számít? Mit csináljak? 😢😢😢

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
15/f 16/l
2017. szept. 22. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
mi az, hogy nincs tisztában a kapcsolatotokkal?? magyarul ő a barátnőd, csak éppen ő erről nem tud?:D nem, ez nem megcsalás. xd
2017. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annak számít.

Sőt, ha kimegy az utcára, és egy egy fiú pl. odamegy hozzá hogy útbaigazítást kérjen, már az is megcsalás, akkor is ha a lány nem tehet róla.

De az is megcsalás ha a barátnőd ismer valaki mást is aki szintén fiú. Ha a barátnőd, akkor semmilyen más kapcsolata nem lehet, nem foglalkozhat a külvilággal, és a környezetével sem, csak veled. Ha megszegi, megcsalt :(


Hagyd ott, neki is jobb lesz úgy. Aztán 17-18 évesen próbálkozz újra más lánynál, hátha érettebb leszel :)

2017. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomnak is így lett vége.De mi távkapcsolatban voltunk.Szereted?Mi a jobb ketötöknek?Beszéljétek meg.De ha nem ad egyértelmű választ hagyni kell legalább könnyebb lesz Lelkileg:)
2017. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(15)Igen sajnos annak....ugyan ez volt az én esetem is.....szakíts vele te először és legalább ugy jobban jössz ki a dologból mit,hogy ő lépjen először és nem kell letörni emiatt hisz sok lány van még!
2017. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!