Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miért csináltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért csináltok ilyeneket?

Figyelt kérdés

A nyaralásom alkalmával megismerkedtem egy fiúval. Aznap egész este beszélgettünk, hívott éjszaka sétálni, másnap asztaliteniszeztünk (ő hívott meg), de sajnos délután hazautazott. Ettől függetlenül, aznap még estig beszélgettünk. Később kiderült, hogy van barátnője (nem tőle tudtam meg). Erről nekem fogalmam sem volt, fel sem merült bennem a lehetőség. Azt hittem, tetszem neki. Vagy csak barátságos volt? Fiúk, ti mit gondoltok? Miért hívott éjszaka sétálni, ha van barátnője? Beszélgetésen kívül nem történt semmi köztünk, szóval ilyen szempontból nem tudok semmit a szemére vetni.

L/17



2017. szept. 23. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
örült hogy a nyaralása utolsó estéjét kellemesen eltöltheti...beszélgetni, meg közösen pingpongozni még semmit nem jelent. többet gondoltál alapból a helyzetbe, mint ami...
2017. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó társaságnak bizonyultál és nem akart unatkozni, nincs ezzel semmi baj, párkapcsolatban van nem rabságban. :D
2017. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de arra gondoltam, ha nekem lenne barátom, akkor nem viselkednék így egy másik fiúval.
2017. szept. 23. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert hivott este setalni,mert jobb tarsasagnak bizonyultal mind a szulei,es azert akart ping pong-ozni,mert utalni akart arra,h izgatja,hogyha feldugod a ping-pong labdat sex kozben..tul sokat kepzelsz egy artatlan helyzetbe
2017. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!