Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ez nem nyomulás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nem nyomulás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és állandóan mondogatják a barátaim, hogy írjak rá beszélgessünk meg minden. És időközönként rá is írok vagy ő rám. De én úgy érzem, hogy zaklatom. Vagy ha nem én akkor a barátaim írnak neki. Kb. hetente-kéthetente történik ez meg.

2017. szept. 27. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát...én annak a híve vagyok,hogy a fiú kezdeményezzen.Persze ez helyzettől is függ,és a két személytől is.Azzal szerintem nincs baj ha néha írsz neki,ha te alakítasz ki beszédhelyzeteket,persze ezt ne túl gyakran,mert azzal elriasztod,és azt fogja hinni,hogy nyomulni akarsz.A barátaiddal pedig szerintem beszéld meg azt,hogy ebbe ne szóljanak bele,és ne írogassanak a te nevedben(ha a te nevedben írtak eddig neki).
2017. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
Nem, nem az.
2017. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek nagyon köszönöm :)
2017. szept. 27. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az ne aggódj :)
2017. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!