Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kíváncsivá tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kíváncsivá tenni valakit annyira, hogy akarjon találkozni?

Figyelt kérdés

Róla (17/l) annyit kell tudni, hogy önbizalom hiányos és sosem volt próbálkozója sem elmondása szerint, nincsenek nagy igényei (ebből gondolom, hogy még nekem is lehet esélyem nála), sokszor vannak hangulatingadozásai. Tudja, hogy bejön nekem, mert egyszer úgy 1 hónapnyi beszélgetés után elhívtam volna randira (eddig csak itt beszéltünk, az elhívás óta is naponta sok-sok üzenetet váltunk egymással), de nemet mondott. Szerintem gyors is lehetett neki és úgy is gondolhatja, hogy csak hülyülök vele emiatt.

Szerintetek mit kellene tennem, hogy majd eljöjjön egy randira vagy csak egy sima találkozót kérdezzek majd meg tőle, ha ez a dolog már lecsengett? Annyi van még, hogy egyik haverommal megbeszéltem ezt a helyzetet és azt javasolta, hogy ha lenne egy koncertem, akkor mindenképpen hívjam el, mert így ott beszélhetnénk majd. Nektek erről mi a véleményetek? 20/f



2017. szept. 29. 15:29
 1/1 CFB ***** válasza:

A koncert mindenképp. Az tényleg jó ötlet.

Én nem szeretek találgatni meg semmi, én megpróbálnám most is elhívni valahova, és ha nemet mond, megkérdezném, miért.

2017. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!