Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszunk egymasnak, messengere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszunk egymasnak, messengeren sokat beszelunk de eloben nem. Hogyan erjem el hogy beszelgessunk?

Figyelt kérdés
Van egy srac az iskolaban akit iden ismertem meg es 1 evvel idosebb nalam. Rengeteget beszelgetunk messengeren, amibol ki is derul hogy kicsit tetszem neki. Ugy beszel velem messengeren mintha mar 1000 eve ismernenk egymast es mintha egyutt lennenk. De viszont eloben mindig en megyek oda hozza megolelni, beszelgetni de nem nagyon megy. Szerintem fel hogy beeg, vagy nem mer beszelni velem vagy nem tudom. A heten egyik nap volt egesz napos sulis program, es egesz vegig neha neha ram pillantott, eleg sokaig nezett es amikor ramnezett akkor tartotta a szemkontaktust meg ha messze is voltunk egymastol, 1szer-2szer ram is mosolygott. De nem jon oda koszonni, beszelgetni. Szoval ha en nem megyek oda hozza megolelni vagy beszelgetni akkor egyaltalan nem beszelnenk. (Messengeren mindig o ir ram). Amikor ott a haverja es ott vagyok a kozelben mindig felrehivja a fiu a haverjat es beszelgetnek(nagyon valoszinu hogy rolam). Szoval magyarul nagyon nem tudok kiigazodni rajta... Szerintetek mit erez?? Hogyan erjem el hogy eloben is beszelgessunk? Most akkor bejovok neki vagy nem?

2017. szept. 29. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es amikor meglat akkor mindig megigazitja a hajat, aztan folyton ram nez. De ha tetszem neki akkor miert nem jon ide beszelgetni???
2017. szept. 29. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert töketlen.
2017. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Félős. Régen én is ilyen voltam. Ha szeretnél tőle valamit sajnos neked kell elhvini valahova. Fél hogy beég, bele kell dobni a mélyvízbe, majd feloldódik
2017. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!