Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a legjobb barátomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a legjobb barátomba. Hogy vessek véget ennek a szerelmibánatosdinak?

Figyelt kérdés
Időszakosan többször is belezúgtam. Nyáron persze részegen kavargattunk stb. Most hogy visszament külföldre teljesen más. Alig beszél velem. Minden kis apróságon bepörög.Tegnap is besértődött mert "regényt"írtam neki ezelőtt sose volt baj. Meguntam h szórakozzon velem. Suliba járok,edzésekre lefoglalom magam de mindig belekúszik a gondolataimba.Amúgy is elég érzékeny és depis vagyok.Gyakran érzem magam üresnek,rosszul most már miatta is. Bármilyen hasznos tippet elfogadok. L/17 F/24

2017. szept. 30. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyeld nagyon sajnálom, de most jobb ha reálisan fogod fel a dolgokat, és rájössz hogy igazából rossz dolog nem történt ezzel veled..hanem saját magad miatt vagy szarul igazából.


Tehát a srác 24 éves, te 17 ebből nem sok minden jó sülne ki tapasztalatból mondom...nekem is sok fiatal barátnőm volt, de egyiket sem tudtam komolyan venni itt is ez a helyzet...de ha komolyan is tudna venni, akkor sem lenne ennek az egésznek jövője!


Mivel külföldön dolgozik neki nincs ideje rád, nem csak rád itthoni nőre nincs ideje ennyire egyszeru..ingerlékeny mivel ott terhek vannak rajta önnállósodnia kell, és veled ezt nem tudja megtenni. Nyilván te sem költöznél el vele külföldre, hogy tényleg támasz legyél neki...tehát ez az egész csak egy fellángolás.


Neked semmi keresni valód egy 24 éves felnőtt férfi mellet. Igazából a probémád az, hogy még saját magadban nem vagy biztos,nincs önbizalmad és nem ismered még az érzéseid, ha ismernéd rájönnél hogy ez igazából nem is szerelem.


Sok sikert kitartást! Nyugi mindenre megkapod a választ, és találsz magadnak normális kapcsolatot. 25f

2017. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon aranyos vagy.
2017. szept. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!