Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "állítsam" le? 16/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "állítsam" le? 16/f

Figyelt kérdés

Az egészet ott kezdem hogy meleg vagyok, és még senkinek se mondtam el.Akit ez zavar , nyugodtan mehet tovább másik kérdésre.


2 héttel ezelőtt az egyik haveromnál voltam , a telefonom valahogy hozzá került és fb-on egy lány rámírt hogy ismerkedne velem .Az a hülye meg persze eről nem szólt semmit , csak hazafele vettem észre hogy kiez meg mik ezek az üzenetek :D Utána persze irtam neki hogy haverom irta ezeket.Nem tudom mi ütött belém de folytattam vele a beszélgetést, az elején leszögeztem hogy " nem akarok semmit , de majd alakulhat "

Próbáltam utána úgy beszélgetni hogy ne úgy tünjön hogy "oda vagyok" vagy hogy mondjam :D értitek

A kényeg az hogy már 2-3 hete beszélgetünk , és már találkozni akar.


Hogy mondjam meg neki hogy nem akarok tőle semmit amélkül hogy megbántanám vagy elmondanám hogy bocs de meleg vagyok ? Tudom , hülye voltam hogy egyáltalán le álltam vele beszélgetni...de már késő



2017. okt. 5. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Csak mondmeg neki,hogy nem az eseted.
2017. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
NE! Első az nem jó! Mert nagyon tud az fájni, hogy akkor miért szórakoztél vele. Ha nem akarod elmondani nekihogy a fiúkhiz vonzódsz akkor mondd azt hogy nem akarod megbántani de haverságon kívűl nem szeretnél többet. Ez azért szerintem mégis jobb és legalább nem töröd össze a szívét.
2017. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kis jelzésekből talán rájön. :)
2017. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Nem biztos hogy azért akar veled találkozni mert bejösz neki lehet hogy csak meg akar ismerni.

De ha biztos vagy benne hogy azért szeretne veled találkozni akkor legyél vele egy picit távolság tartobb és apró jelzésekkel közöld vele hogy nem igazán akarsz vele ttalálkozni.De ha nem veszi a lapot akkor tereld a témát a "csaj" téma felé és nagyon ovatosan mond elneki burkoltan hogy most nem szeretnél barátnőt,meg még nem álszrá készen stb....

2017. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!