Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy deritsem ki? 15\L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki? 15\L

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel ma talalkoztam eloszor, nekem nagyon szimpatikus volt de nemtudom hogy en az voltam-e neki mitcsinaljak anelkul hogy rakerdeznek?

2017. okt. 7. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz rá. Csak megfelelő körítés kell a dolognak, mondjuk egy moziban vagy egy pizzériában. Akár te is meghívhatod őt, és egyenesen rátérhetsz a dologra. A 21. században élünk, nincs ebben semmi gáz. :Ö
2017. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ZZotyaa ***** válasza:
És ha már találkoztál vele akkor mért nem kérdezd meg??? Nem tudom a teljes háttér történetet hogy már előtte beszélgettek-e vagy sem, hogy elhívtátok egymást találkozni. Ha az utóbbi akkor mért nem kérdezed meg?
2017. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!