Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy amikor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy amikor egy nagyon rámenős pasi fogdos, csapkodja a fenekem, mutogat nekem dolgokat meg mondd dolgokat amik szexualitassal kapcsolatosak akkor a baratom csak nevet? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy barati tarsosagunk ahonnan csak nekem meg meg egy lanynak van baratja. A tarsasagban van egy fiu akit mindenki arrol ismer h hihetetlenul perverz es mindenkire ramaszik. Viszont pl. Arra a lanyra nem akinek van baartja a tarsasagbol. Multkor pl. Ultunk egy szorakozohelyen es ki akartam menni a mosdoba erre megfogott hatulrol es az olebe ultetett. Vagy pl. Amikor puszit adtam a barstnomnek racsapott egy oriasitt a seggemre. Meg ultem a baratom mellett erre megszolsl a gyerek "ugy szetkurnalak, ha .....(baratom neve) nem lenne itt". A baratom meg csak nevet rajta es amikor megkerdeztem, hogy nem zavarja e akkor aztmondta h tudja h ez a srac nem komoly es haverja es mivel ismeri igy nem gaz. En nem nem ertem h mert ha ismeri akkor siman ramnyomulhat barki?? Nem is erdekli h a baratnojenek ilyeneket mondanak?? Nem is feltekeny?? Fiuk ti hogy reagalnatok le egy ilyen beszolast valakitol a baratnoiteknek??

2017. okt. 8. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy nem fog tetszeni amit mondok, de szerintem a barátod nem szeret téged.
2017. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
szoszi mo jol meg akar tömni mint egy pite nem tutad hm
2017. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De biztos, hogy szeret. De ha nem is szeretne akkor is illene leallitania a sracot vagy nem?
2017. okt. 8. 15:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megvártam volna egy csendes, nyugodt helyen, és szétvertem volna a pofáját ha ilyent mondd a lánynak akit szeretek... Pedig egyáltalán nem vagyok agresszív, de néhány dolog fel tud húzni rendesen.


De mindenki máshogy reagálja le a dolgot, olyan is van aki a hármasban is benne lenne :D Egyénfüggő.

2017. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked se kéne hagyni. Nyugodtan el is mehetsz a helyről ilyen esetekben, ha leordítani, felpofozni nem szeretnéd. A "barátod" pedig én sürgősen elhagynám, mert ha egy hölggyel így viselkednek az egyszerű férfiasságból illik megvédeni, ha meg a barátod akkor meg ez nem is lehet kérdés. Úgy tűnik az a barátság fontosabb neki, mint a kapcsolatotok illetve éretlen, gyerekes és bunkó. Én ott hagynám a helyedben, csak kihasznál téged (jó vagy pár menetre vagy egyszerűen tud menőzni egy csajjal).
2017. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami.. :(
2017. okt. 8. 16:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasi felpofozná.
2017. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 manó1235 válasza:
Szerintem ez egyrészt nagyon megalázó neked, nem vagy tárgy meg egy baba amit dobálhatnak egyik helyről a másikra. A barátodnak meg ritka béna rekaciója van ha semmit nem reagál, a párom a kezét törné el ha valaki hozzá érne sexuális utalással, akár ismeretlen akár barát. Ennyi erővel vihetne az első bokorba? Meg nem gondolja komolyan? Még is hozzád ér komolyan :D Nem mindegy hogy viccelődik ezzel valaki, bár én azért is megütném, vagy ha meg is teszi akkor meg pláne :D Az a srác meg élvezi h taperolhat úgy hogy a pasid semmit nem mond rá, gusztustalan, te meg miért nem képeled fel az ilyen kölyköt? :D Utána nem szórakozna ilyenekkel, azért minden jöttment ne fogdosson már. 23/L
2017. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En is jartam hasonloan, amikor felhoztam a temat a (mar volt) baratomnak akkor csak annyit mondott, hogy a srac csak viccel es ennyi miatt nem akarja elrontani a baratsagukat. Viszont en nem hagytam magam es megmondtam a srácnak, hogy ilyet ne csinaljon, meg poenbol se, mert ez nem vicc, hanem tiszteletlenseg. A helyedben en ezt tennem.
2017. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek :D
2017. okt. 8. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!