Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszólítottam a buszon egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítottam a buszon egy lányt. Lerázás volna?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a buszon egy lány, és végre összeszedtem magam, és megszólítottam amikor leszálltunk. Mondtam neki, hogy milyen jól néz ki, és hogy később beszélgethetnénk, de mostsietek, eléggé zavarba jött, mondtam, hogy esetleg rairhatok-e Messengeren, vagy telefonszám, azt mondta, hogy neki kicsit gyors, de úgyis fogunk még jönni ezzel a busszal. Mit gondoltok?

2017. okt. 8. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mindenesetre jobb, mintha azt mondta volna, hogy van pasija.
2017. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lerázás, különben megmondhatta volna,hogy bocsi,de nem szeretne ismerkedni. Nem akarja kiadni az adatait, a dolgait ismeretlenül senkinek, előbb még ki akarna ismerni, és majd ha már többet utaztatok, meg dumáltatok együtt, akkor majd lehet, hogy megadja. Szóval szerintem egyértelműen van nála esélyed. Nekem ebből az jött le. Bár lehet ezt máshogy értelmezni is, de én ebből azt szűröm le, hogy szimpi vagy neki.
2017. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy tűnik szimpi vagy neki, de ahogy mondta is, ez még gyors neki. Vad idegen srác leszólítja (már ez furcsa neki, és zavarba jött tőle), beszélgetni akarsz vele, aztán messenger, telefonszám. Hirtelen sok volt neki, de nem rázott le, hanem kb annyit mondott hogy ha máskor is egy busszal utaztok, beszélgethetsz majd vele, aztán ha jobban megismerkedtek, akkor jöhet a többi (telefonszám, privát találkozás stb.).
2017. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Hű, ebből a kérdésből már látom, hogy milyen csajról lehet szó. Eléggé visszahúzódó és önbizalomhiányos, akinek még nem volt barátja, és most meglepődött, hogy tetszik valakinek. Általában az ilyenek szoktak ezzel a dumával jönni. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy visszautasított, de szólok előre, hogy az ilyenekhez k*r*a sok türelem kell. Persze, hogyha nem így van, akkor elnézést, de a tapasztalat beszél belőlem.
2017. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, nagyon jól gondolod, látszik rajta, hogy egy visszahúzódó, visszafogott lány, ami csak előny :D és inkább egy hosszú távú befektetés több munkával minthogy két hét alatt kivégezzem a Kama Sutrat a barátnőmmel, aztán odébb álljon.
2017. okt. 8. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is sokkal jobban szeretem, ha egy lány csendes és visszahúzódó. :D Sosem tudhatod, hogy éppen a harmadik világháború zajlik le benne, vagy egy párhuzamos dimenzióban épp lepkéket kerget. Ezek a lányok aranybányák, de ahogy előttem is írták már, rengeteg munka kell ahhoz, hogy megnyíljanak neked. Több is, mint hinnéd. De megéri.
2017. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az önbizalomhiányos lányokba mindig beletört a bicskám, mert sosem lehet tudni, hogy mit akarnak. De neked hátha sikerül.
2017. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!