Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érez valamit vagy sem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez valamit vagy sem? Nem rég megismerkedtem egy sráccal! Alkalmi kapcsolat van köztünk, viszont a jelek alapján olyan mintha kezdene valamit érezni irántam.

Figyelt kérdés
Gyengéd hozzám, becéz, mindig ír vagy éppen hív, ha nála vagyok ágyba kapom a kávét, gyengédebb lett az ágyban. Zavarja, ha nem beszélünk. Szerintetek jelent ez valamit?

2017. okt. 9. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy még a saját szemedtől sem látsz vagy csak valakinek el kell mondania mennyire ertekes vagy itt ezen a szaron, mert amugy biztos nem jonnel ra, mert te biztos nem valami tanyasi parasztlany vagy...szerinted megis mit jelent?
2017. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyértelműen szerelmes. (Abból, hogy zavarja ha nem beszéltek.)
2017. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szeret teged ,szerelmes .
2017. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert nem vagyok biztos benne és azért nem, mert közben azt mondja mindig, hogy ez csak alkalmi kapcsolat és semmi több! Épp ezért nem tudom eldönteni.
2017. okt. 10. 01:31
 5/8 anonim válasza:

Ez most fura lesz, de valójában az, hogy szerelmes, nem jelenti feltétlenül, hogy a mostaninál többet/ rendes párkapcsolatot szeretne.


Ha neked az nem volna ellenedre, csak mond neki, hogy nyugodtan szóljon, ha egyszer többet szeretne és majd megbeszélitek. (Arra az esetre, ha csak gátlásai lennének felhozni azok után, hogy ennyiszer kiemelte, hogy ez csak alkalmi kapcsolat. (Ez egyébként egy nagyon furán hangzó megfogalmazása a dugópajtiságnak))

2017. okt. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát én vagyok a palid :))) Minek irogatsz ilyeneket a Gyakorin ?! Kapsz egy adag nudlit a popodba mindjárt átjövök
2018. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szóval ez a mai kor trendje, hogy a nők ezt szeretik, hogy a pasival lefekszenek, aztán kitalálni, hogy érez-e valamit? Nem csoda, hogy nem értékelt egyik barátnőm sem. Mert rendes voltam velük, udvaroltam, kedves voltam. Ezek szerint nem ez kell. Eddig rosszul csináltam mindent. Mától énis bunkó leszek, csak kefélek és nem mutatom ki a szeretetemet. Ennyi.
2018. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bobbiw válasza:
No. 7- es nem érzelgett, csak kiírta a véleményét. Én is így fogom fel. Addig semmi értelme beleadni mindent, amíg a nő nem mutat agy minimális érdeklődést. Ennyi :)
2018. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!