Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha megkérdeztem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko1515 kérdése:

Mivan akkor ha megkérdeztem a lánytól hogy tud-e galuskát szaggatni? Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #csajozás #udvarlás mesterfokon
2017. okt. 11. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :D :D Attól függ, hogy hol kérdezted meg. Mondjuk az első randin egy kicsit gáz. Mondjuk én a lány helyében röhögnék :D :D :D
2017. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De amúgy miért fontos ez neked? :D
2017. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát épp tetszik a csaj felakarom szedni és fb-n írtam most neki de azóta sem ír vissza.Pedig még smilekat is írtam utána neki. Úgy érzem bunkó voltam. Valami tanács hogy békithetném ki ?
2017. okt. 11. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát semmi, attól függ milyen a kapcsolat, én ha azt kérdezném meg bizonyos emberektől hogy megkóstolja e a spermám sima belemennének xD
2017. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéltetek az életben, vagy virtuálisan már? Vagy csak így spontán ráírtál, hogy "Szia! Tudsz galuskát szaggatni? :D" :D
2017. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Megpróbálhatnád kiengesztelni egy galuskaszaggatóval.
2017. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nekem írnák ezt valószínűleg nem tartanám bunkóságnak, max röhögnék rajta.

De ez ugye én vagyok, lehet hogy a lány ennyitől is besértődik.

2017. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
visszahoztam magam nála írtam neki ha igen akkor elveszem feleségül és utána jött a beszélgetés magától viccesen vette fel miután írtam neki ezt a féleségül veszlek dolgot :D
2017. okt. 12. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!