Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz a szemembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz a szemembe?

Figyelt kérdés

Tökre tetszik egy fiú csak sajnos osztály társam..de ez jelen esetbe lényegtelen tudom, hogy mikkel jár ez stb...de én tökre sokat beszélek vele...de pl facebookon még egyszer sem dumáltunk...főleg ő nem az a nagy közösségi ember aki folyton a teloja felett ül...ő ilyen gitáros csávó aki csöndben elvan a gitárjával.

Na de ha velem beszél sose néz a szemembe...mindig túrkál a hajába(ami amúgy tök sexy) de ha egy pillanatra is rámnéz egyből elkapja a tekintetét és az ebbe a legrosszabb, hogy csak velem csinálja ezt....

Most ez mit jelent? Tetszem neki? Vagy esetleg utál? Vagy talán szimplán csak zavarba van? De akkor mások elött miért nem???



2017. okt. 11. 23:25
 1/9 TR75 ***** válasza:
100%
Zavarban van, tetszel neki. Ilyesmi. Például.
2017. okt. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavarban van. Lehet hogy tetszel neki.
2017. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is érez valamit irántad.
2017. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, valószínű inkább zavarban van és tetszel neki :)
2017. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi:D remélem igazatok van:3
2017. okt. 12. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Én régebben csináltam ilyet mert bagyon tetszett egy csaj, de pusztán az is fusztrált ha egy helységben voltunk, ha szemembe nézett mindig meg ilyedtem mert arra gondoltam hogy már biztosan régóta nézem a szemét meg nem is nagyon mert beszélni vele... Szerintem itt is ez a helyzet, kezdeményez te mert ő sose fog ha olyan mint akkor én
2017. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szégyellős,vagy nem akar veled szemkontaktot felvenni, mert pl fél, hogy elmosolyodna, nem akarna félreértéseket, nem akarja azt sugallni feléd, hogy tetszel te is neki, amikor nem is; zavarba is jöhet esetleg ha nézed, ha tetszel neki, ha nem. Máshogy nem tudja kezelni
2017. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarja a tudtodra adni az érzéseit. A fiúk már csak ilyenek. :D

Amúgy meg szerintem tetszel neki,és 100%, hogy zavarban van. Ez észre vehető, ha a hajába turkál meg a kezével "játszik" (a lényeg az, hogy mindig valamit csinál, ha ott vagy a közelében és beszélgettek). A szemkontaktus miatt meg ne aggódj, mert fél szerintem az úgynevezett "sulis pletykáktól". Vagy pedig attól is tarthat, hogy észre veszed azt, hogy neki is tetszel. :) Esetleg gondoltál már arra, hogy kihívd sétálni vagy valamerre? Mert ha még nem gondoltál erre, akkor ideje lenne... :D

2017. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Történt valami fejlemény? :)
2017. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!