Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy fiunak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy fiunak aki tetszik? 15/l

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerjük egymást, viszont most bizonyos okok miatt sok időt kellesz együtt töltenünk. Gondoltam ráírok, de az nem ciki ha a lány ír? Ha pedig nem, mit írhatnek? Mindketten 15ök vagyunk.

2017. okt. 12. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy néz ki? milyen a külseje? stílusa?
2017. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan 165cm körül van, barna haj, szemüveges, jol táncol, de ez miert lenyeges?:D
2017. okt. 12. 19:03
 3/5 A kérdező kommentje:
A stílusa pedig akár egy normális srác...nem az a ''menő'' csávoka, viszont nem is nyomi. Olyan átlagos.
2017. okt. 12. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
írd neki hogy suli után ráér e valahova beülni
2017. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anna0728 ***** válasza:

először csak írj rá aztán keress közös témát ami miatt ráírhatsz pl: nekem a kiszemeltemmel a mémek szóval akármikor rírhatnék (ez esetben küldenék egy mémet) vagy esetleg egy másik példa hogy: mindeketten szeretitek az adidas márkát és van okod küldeni m jó kinező adidasos cuccokat onnantól beindul a beszélgetés. Egy idő után ha élőben is megismert ő fog irni. de ahhoz hetek kellenek nálam egy hónap volt ez az idő :).

és én írtam rá szóval hajrá!

2017. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!