Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor szoktatok leszólít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor szoktatok leszólítani egy lányt az utcán? Ilyenkor mit akartok tőle?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk leszólítotok egy lányt az utcán akkor csak úgy gyakorlás céljából v. azért mert szépnek tarjátok? Ilyenkor akartok tőle vmi komolyabbat (mondjuk ismerkedni, elérhetőséget cserélni) vagy csak úgy, mert mondjuk tetszik?

Csak a szép lányokat szólítjátok le?

Tudom nagyon hülye kérdés (csak érdekelne, mert mostanában ez többször előfordult velem, h leszólítottak).

Kort is írjatok!

Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2017. okt. 13. 21:09
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha szeretnéd, szívesen beszélgetnék veled erről privátban s megmondanám a véleményem. 16 éves vagyok :)
2017. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint,ha leszólítok/-tanék egy lányt,azt gyakorlás + ismerkedés céljából. Olyan lányt,aki tetszik. Tehát nem gyakorolnék olyan lányokon,akiktől nem akarok semmit,nincs lelkem szíveket összetörni. Én komoly kapcsolatot szeretnék,így attól a lánytól,akit leszólítok is ezt remélem.
2017. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!