Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20 éves lányok, bennetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves lányok, bennetek milyen érzést kelt, ha egy srác elég sok csajt megkaphatna, de titeket választana? Bennetek van versengési érzet, hogy ha másnak tetszhetne, akkor nektek is jobban be fog jönni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem rossz érzésem lenne, h miert pont en annyi lánybol, feltekenykednék xdd meg ilyenek
2017. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azér lennél féltékeny, mert más lányokat is megkaphatna? És ha már megmondta volna ez a srác, hogy szeret, akkor sem bíznál benne annyira, hogy elhidd azt neki, hogy veled szeretne lenni?
2017. okt. 14. 09:19
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem onbizalmat adna ha engem valasztana sok lany kozul
2017. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki hogy engem választ, miközben bárkit megkaphatna.
2017. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen srácok nem állnak meg egy lánynál, csak mondom.

A kevésbé eszes csajoknak jó a csajok álma pasi, mert egyrészt ők sem a házasságot tervezik, másrészt nekik tökéletes a dicsfényben sütkérezni, hogy ők megkapták (X hétre/hónapra) ezt a pasit.

Az értelmesebbb lány talál (választ) egy intelligensebb pasit, aki nem arra veri, hogy sok lánynak kell.

2017. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátomra múltkor nyomult egy csaj, de visszautasította mert van barátnője. Az nagyon jól esett, de kérdés hogy hány ilyet tud egy fiú elutasítani. Nem biztos hogy örülnék, ha folyton csajok lógnának a nyakában.
2017. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejonne, hogy pont engem valasztott, sractol fugg, de ha megkaphat akkor lehet ezt ki is fogja hasznalni...
2017. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7: Tudod,hogy csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát?
2017. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be. Nekem nem kéne egy olyan srác akiért harcolnak a lányok. Sok nyűg lenne vele mivel majd jönnek a "vetélytársak" és zaklatni kezdenek engem. És menne az állandó féltékenykedés is. Ha meg majd megun engem akkor már egyből tovább is áll egy másik lányhoz alig pár nap leforgása alatt.
2017. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát, ment a zöld pacsi nektek! :)

#9. kommentelő, szerinted hogyan zaklatna téged a több lány, ha lennének? És tegyük fel, hogy nem egy nagyon csajozós típus, ezt tudnád is, de akkor is félnél, hogy hamar tovább tudná lépni vagy csak úgy elhagyna?

Mit gondoltok arról, ha nem olyan sok csajnak jönne be a srác, mondjuk olyan 5-6-nak, de inkább a tőletek menőbbeknek (ha a srác ismert), akiknek olyan tipikus "tökéletes az arca és a teste" van, meg mindent megtehetnek és apuci megvesz nekik mindent?

2017. okt. 14. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!