Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak ezzel kapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Van egy lány barátom. Okt. 20-án lesz a szülinapja. Bulit szervez, de engem nem hívott meg.Ezt nem ô mondta, hanem egy másik lány barátom mondta el. Elég rosszul esett. Ő is jó barátként tekintett rám. Most mit gondoljak? Szóvà tegyem neki? Vagy csak a viselkedésmel mondjam el neki? Négy lány barátját hívta el. Vagy hagyjam ezt az egészet a fenébe vele?? Előre is köszönöm a kérdéshez illő normális válaszokat!
2017. okt. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor Ne menj el, ha a csaj (aki szülinapos) azt mondja..a saját füleden hallod Tőle..A másik csaj Lehet hogy kár örömest vagy irigy.. direkt hazudhatott.Beszélj azzal a szülinapossal.. pl:Igaz hogy nem hívtál el a bulidra? A barátnőd azt mondta...de én csak neked hiszek...Nos megtudod az igazat.
2017. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1000% , hogy igazat mondott, benne megbízom.
2017. okt. 15. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te hallod ha lányokat hívott csak meg és ráadásul 4et csak ami egy bulihoz kevéske akkor lehet, hogy azért nem hívott meg mert csajos bulit akar

Ne sértődj meg szerintem és ne is tedd szóvá. Csak roszul jönne ki a helyzetből mert magyarázkodnia kéne, hogy csajos bulit akart.

Nyugi

2017. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy úgy.. ha megbízol benne akkor jólvan
2017. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!